Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Prime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Yeni God of War Heykeli

Geçtiğimiz yıl “Yılın Oyunu” olarak seçilen God Of War için Prime 1 Studio muazzam bir heykel duyurusu yaptı. Henüz çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da heykel 1/4 ölçekli olduğunu ve oyunun ana karakterleri olan baba gibi baba Kratos, asi genç Atreus ve hisleri annesi tarafından mühürlenmiş Baldur bulunuyor. 

Baldur oyunun ana kötü karakteri olduğu ve Kratos’la oğlu Atreus bu hisleri olmayan Tanrı Baldur’a karşı savaşırken modellenmiş. Kesinlikle almak isteyeceğim ama çok çok pahalıya ülkemize geleceğini düşündüğüm bu heykel tek kelime ile muazzam. Önceden de dediğim gibi henüz çok fazla bilgimiz olmadığı için ücretlendirmesi ve ne zaman çıkacağı belli değil. Yeni haberler elimize ulaştıkça paylaşmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın!

[foogallery id=”22703″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

PCS’den Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael Heykeli Geliyor!

0
Premium Collectibles Studio, yeni duyurdukları TMNT Legends serisinin ilk heykelini açıkladı. Duyurulan bu heykel, Raphael'in çizgi romanlardaki görünümünden ilham alınarak hazırlanmış. 1/3 ölçekli Raphael heykeli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -