Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Prime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Yeni God of War Heykeli

Geçtiğimiz yıl “Yılın Oyunu” olarak seçilen God Of War için Prime 1 Studio muazzam bir heykel duyurusu yaptı. Henüz çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da heykel 1/4 ölçekli olduğunu ve oyunun ana karakterleri olan baba gibi baba Kratos, asi genç Atreus ve hisleri annesi tarafından mühürlenmiş Baldur bulunuyor. 

Baldur oyunun ana kötü karakteri olduğu ve Kratos’la oğlu Atreus bu hisleri olmayan Tanrı Baldur’a karşı savaşırken modellenmiş. Kesinlikle almak isteyeceğim ama çok çok pahalıya ülkemize geleceğini düşündüğüm bu heykel tek kelime ile muazzam. Önceden de dediğim gibi henüz çok fazla bilgimiz olmadığı için ücretlendirmesi ve ne zaman çıkacağı belli değil. Yeni haberler elimize ulaştıkça paylaşmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın!

[foogallery id=”22703″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

FSD’nin Seçtiği En İyi 10 Oyun Müziği!

0
Merhabalar FSD ahalisi, umarım güzel bir gün geçiriyorsunuzdur. Sizlerin de bildiği gibi bir oyunu efsane yapan şeylerden biri de şüphesiz ki o oyunun müzikleridir....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -