Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Prime 1 Studio: 1/4 Ölçekli God Of War Heykeli Duyuruldu!  

Yeni God of War Heykeli

Geçtiğimiz yıl “Yılın Oyunu” olarak seçilen God Of War için Prime 1 Studio muazzam bir heykel duyurusu yaptı. Henüz çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da heykel 1/4 ölçekli olduğunu ve oyunun ana karakterleri olan baba gibi baba Kratos, asi genç Atreus ve hisleri annesi tarafından mühürlenmiş Baldur bulunuyor. 

Baldur oyunun ana kötü karakteri olduğu ve Kratos’la oğlu Atreus bu hisleri olmayan Tanrı Baldur’a karşı savaşırken modellenmiş. Kesinlikle almak isteyeceğim ama çok çok pahalıya ülkemize geleceğini düşündüğüm bu heykel tek kelime ile muazzam. Önceden de dediğim gibi henüz çok fazla bilgimiz olmadığı için ücretlendirmesi ve ne zaman çıkacağı belli değil. Yeni haberler elimize ulaştıkça paylaşmaya devam edeceğiz. 

Takipte Kalın!

[foogallery id=”22703″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -