Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaBÜSTPrime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Big Chap Alien Head

Kendinizi bir “Predator” gibi düşünün. Uzun ve yorucu bir avdan sonra evinizde şöminenizin önünde ayaklarınızı uzatmış birkaç yudum bir şeyler içerken tam karşınızda avladığınız “Alien’in” kafasına bakıyorsunuz. Çok eğlenceli değil mi 🙂 Tabii eğlenceden eğlenceye değişir orası ayrı ama Prime 1 Studio bu olayı bir nebze bize yaşatmak için Big Chap Alien Head Trophy‘sini yapıp ön siparişlere açtı. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!
Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Prime 1 Studio‘dan yeni bir Alien – Big Chap Alien Head Trophy 3D Wall Art için ön siparişler açıldı. Bu yeni koleksiyonda, orijinal Alien filminden Big Chap Alien’in duvara monte edilebilir büstü ile bir av ödülü tarzı sergileme imkanı bulunuyor. Sergilenecek büst 23 inç (yaklaşık 58 cm) boyunda ve 17.5 inç (yaklaşık 44 cm) genişliğinde. Aynı zamanda bu büst yaklaşık 11 kg ağırlığında ve sadece 350 adet üretilecek. Alien Head Trophy, isteğe bağlı ödeme planlarıyla birlikte 1.299 dolar (yaklaşık 7.600 TL) fiyatla satılıyor. Bu sürüm Ağustos 2020 ve Ekim 2020 arasında piyasaya çıkacak.
Alien – Big Chap Alien 3D Wall Art Head Trophy

Özellikler:

  • Duvara asılacak bu büstün boyutu yaklaşık 23 inç yüksekliğinde [H: 58cm G: 44.6cm D:
    31.8cm].
  • Ağırlığı ise yaklaşık 24lbs (11kg).
[foogallery id=”23032″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -