Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaBUSTPrime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Big Chap Alien Head

Kendinizi bir “Predator” gibi düşünün. Uzun ve yorucu bir avdan sonra evinizde şöminenizin önünde ayaklarınızı uzatmış birkaç yudum bir şeyler içerken tam karşınızda avladığınız “Alien’in” kafasına bakıyorsunuz. Çok eğlenceli değil mi 🙂 Tabii eğlenceden eğlenceye değişir orası ayrı ama Prime 1 Studio bu olayı bir nebze bize yaşatmak için Big Chap Alien Head Trophy‘sini yapıp ön siparişlere açtı. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!
Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Head Trophy Ön Siparişte!

Prime 1 Studio‘dan yeni bir Alien – Big Chap Alien Head Trophy 3D Wall Art için ön siparişler açıldı. Bu yeni koleksiyonda, orijinal Alien filminden Big Chap Alien’in duvara monte edilebilir büstü ile bir av ödülü tarzı sergileme imkanı bulunuyor. Sergilenecek büst 23 inç (yaklaşık 58 cm) boyunda ve 17.5 inç (yaklaşık 44 cm) genişliğinde. Aynı zamanda bu büst yaklaşık 11 kg ağırlığında ve sadece 350 adet üretilecek. Alien Head Trophy, isteğe bağlı ödeme planlarıyla birlikte 1.299 dolar (yaklaşık 7.600 TL) fiyatla satılıyor. Bu sürüm Ağustos 2020 ve Ekim 2020 arasında piyasaya çıkacak.
Alien – Big Chap Alien 3D Wall Art Head Trophy

Özellikler:

  • Duvara asılacak bu büstün boyutu yaklaşık 23 inç yüksekliğinde [H: 58cm G: 44.6cm D:
    31.8cm].
  • Ağırlığı ise yaklaşık 24lbs (11kg).

[foogallery id=”23032″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -