Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Alien - Big Chap Alien Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio, benim de favori serilerimden birisi olan Alien serisinden Big Chap Alien heykelini duyurdu. 1979 yılında çıkan Alien filminde gördüğümüz bu canlı, 1/3 ölçekli heykeliyle geliyor.

31” (yaklaşık 79cm) uzunluğundaki heykel, Nostromo gemisinin zemini temasındaki bir base ile gelmekte. Heykelin Standar Limited, Deluxe Limited ve ”Museum Art” Limited olmak üzere üç farklı versiyonu olacak.

Standart versiyonunda ağzı açık bir kafa modellemesi varken Deluxe versiyonda bu kafa modellemesine ek olarak bir de ağzı kapalı kafa modellemesi ve ekstra kafa için sergileme standı mevcut. Museum Art versiyonu ise heykelin sadece dik durduğu, herhangi bir pozlamanın yapılmadığı versiyonu olacak.

Standart versiyonu 1.499$, Deluxe versiyonu 1.699$ ve Museum Art versiyonu da 1.499$ olan heykelin çıkış tarihinin ise 2023 Eylül – Aralık ayları arasında olması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -