Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Alien - Big Chap Alien Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Alien – Big Chap Alien Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio, benim de favori serilerimden birisi olan Alien serisinden Big Chap Alien heykelini duyurdu. 1979 yılında çıkan Alien filminde gördüğümüz bu canlı, 1/3 ölçekli heykeliyle geliyor.

31” (yaklaşık 79cm) uzunluğundaki heykel, Nostromo gemisinin zemini temasındaki bir base ile gelmekte. Heykelin Standar Limited, Deluxe Limited ve ”Museum Art” Limited olmak üzere üç farklı versiyonu olacak.

Standart versiyonunda ağzı açık bir kafa modellemesi varken Deluxe versiyonda bu kafa modellemesine ek olarak bir de ağzı kapalı kafa modellemesi ve ekstra kafa için sergileme standı mevcut. Museum Art versiyonu ise heykelin sadece dik durduğu, herhangi bir pozlamanın yapılmadığı versiyonu olacak.

Standart versiyonu 1.499$, Deluxe versiyonu 1.699$ ve Museum Art versiyonu da 1.499$ olan heykelin çıkış tarihinin ise 2023 Eylül – Aralık ayları arasında olması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -