Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio, Museum Masterline serisinin yeni üyelerini duyurmaya devam ediyor. Black Canary heykeli aşağı yukarı 1/3 ölçekli yani 27 inç (69 cm) boyunda. Heykel polystone malzemesinden üretiliyor. Ayrıca önemli bir bilgide karakterin çorapları gerçek fileden yapılmakta.

Heykelin Standart ve Exclusive Bonus olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Standart versiyonda 4 adet değişebilen sol el mevcut. Exclusive Bonus versiyonunda ise standart versiyona ek olarak 1 adet değişebilen kafa modellemesi ile birlikte mikrofon standı tutan sağ el modellemesi bulunuyor.

Standart versiyonun fiyatı $1.099. EX Bonus versiyonun fiyatı ise $1.149 dolar. Çıkış tarihi olarak ise 2020 Mayıs ve Ağustos tarihleri gösteriliyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -