Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Black Canary Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio, Museum Masterline serisinin yeni üyelerini duyurmaya devam ediyor. Black Canary heykeli aşağı yukarı 1/3 ölçekli yani 27 inç (69 cm) boyunda. Heykel polystone malzemesinden üretiliyor. Ayrıca önemli bir bilgide karakterin çorapları gerçek fileden yapılmakta.

Heykelin Standart ve Exclusive Bonus olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Standart versiyonda 4 adet değişebilen sol el mevcut. Exclusive Bonus versiyonunda ise standart versiyona ek olarak 1 adet değişebilen kafa modellemesi ile birlikte mikrofon standı tutan sağ el modellemesi bulunuyor.

Standart versiyonun fiyatı $1.099. EX Bonus versiyonun fiyatı ise $1.149 dolar. Çıkış tarihi olarak ise 2020 Mayıs ve Ağustos tarihleri gösteriliyor.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -