Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Dark Knights: Metal - Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Dark Knights: Metal – Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 StudioDC Comics- Dark Knigts: Metal hikayesinden ilhamla tasarlanan Superman heykelini ön siparişe açtı. 1/3 ölçeğindeki heykel 35 inç (yaklaşık 89 cm) boyunda duruyor.

Superman, kafatası yığınının üzerinde, karanlık çoklu evren havasında bir heykel zemininde duruyor. Ayrıca heykelin içeriğinde kablolu kumaş bir pelerin yer alıyor, bu da pelerini dilediğiniz gibi pozlamanıza olanak sağlıyor.

Ayrıca bu heykelin deluxe bonus versiyonu da piyasaya sürülecek. Bu versiyonda heykelin kendisine ek olarak değiştirilebilir 2. bir kafa ve değiştirilebilir 2. bir sol kol ile birlikte bonus olarak Batman kafatası tutan değiştirilebilir 3. bir sol kol daha yer alıyor.

Normal versiyonu 1,199$ fıyatındayken deluxe versiyonunun fiyatı ise 1,299$ olarak açıklandı. 2022 Aralık-Ekim aylarında çıkması planlanan heykele buradan ulaşabilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Süleyman Başoğlu‘na teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -