Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Dark Knights: Metal - Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Dark Knights: Metal – Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 StudioDC Comics- Dark Knigts: Metal hikayesinden ilhamla tasarlanan Superman heykelini ön siparişe açtı. 1/3 ölçeğindeki heykel 35 inç (yaklaşık 89 cm) boyunda duruyor.

Superman, kafatası yığınının üzerinde, karanlık çoklu evren havasında bir heykel zemininde duruyor. Ayrıca heykelin içeriğinde kablolu kumaş bir pelerin yer alıyor, bu da pelerini dilediğiniz gibi pozlamanıza olanak sağlıyor.

Ayrıca bu heykelin deluxe bonus versiyonu da piyasaya sürülecek. Bu versiyonda heykelin kendisine ek olarak değiştirilebilir 2. bir kafa ve değiştirilebilir 2. bir sol kol ile birlikte bonus olarak Batman kafatası tutan değiştirilebilir 3. bir sol kol daha yer alıyor.

Normal versiyonu 1,199$ fıyatındayken deluxe versiyonunun fiyatı ise 1,299$ olarak açıklandı. 2022 Aralık-Ekim aylarında çıkması planlanan heykele buradan ulaşabilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Süleyman Başoğlu‘na teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -