Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Dark Knights: Metal - Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Dark Knights: Metal – Superman Heykelini Duyurdu!

Prime 1 StudioDC Comics- Dark Knigts: Metal hikayesinden ilhamla tasarlanan Superman heykelini ön siparişe açtı. 1/3 ölçeğindeki heykel 35 inç (yaklaşık 89 cm) boyunda duruyor.

Superman, kafatası yığınının üzerinde, karanlık çoklu evren havasında bir heykel zemininde duruyor. Ayrıca heykelin içeriğinde kablolu kumaş bir pelerin yer alıyor, bu da pelerini dilediğiniz gibi pozlamanıza olanak sağlıyor.

Ayrıca bu heykelin deluxe bonus versiyonu da piyasaya sürülecek. Bu versiyonda heykelin kendisine ek olarak değiştirilebilir 2. bir kafa ve değiştirilebilir 2. bir sol kol ile birlikte bonus olarak Batman kafatası tutan değiştirilebilir 3. bir sol kol daha yer alıyor.

Normal versiyonu 1,199$ fıyatındayken deluxe versiyonunun fiyatı ise 1,299$ olarak açıklandı. 2022 Aralık-Ekim aylarında çıkması planlanan heykele buradan ulaşabilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Süleyman Başoğlu‘na teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -