Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANPrime 1 Studio: DC Comics - 1/3 ölçek Mera heykeli Ön-Siparişte!

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykeli Ön-Siparişte!

“The Absence of water is not my weakness. It’s all of yours.”-Mera

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!
Prime 1 Studio, DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı.

“Aquaman, vizyona girişi ile birlikte çok kısa sürede 1 milyar barajını aşarak, son zamanlarda DC üzerindeki baskıları biraz azalttı. Jason Mamoa’nın “Aquaman” rolündeki başarısı kadar, doğru cast seçimleride filmi keyifli hale getirdi bence. Özellikle dikkat çeken bir diğer isim Amber Heard’ın hayat verdiği Deniz Kraliçesi Mera oldu.

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!
Prime 1 Studio, ⅓ ölçek Mera heykelinde her zaman ki gibi nefis bir iş çıkartmış. Çizgi roman referansı ile modellenen heykelin gerek modellemesi gerek boya uygulaması muazzam. Mera heykeli 29 inç (72 cm) ebatında ve dalgalardan oluşan bir base üzerinde yükseliyor. Elinde tuttu trident’ine ek olarak dalgaların üzerinde uçan balık detayları da son derece güzel modellenmiş.

Heykel sınırlı sayıda üretilmiş ve fiyatı $1,099. Bu arada siparişinizi siteleri üzerinden taksitlendirme imkanına da sahipsizsiniz. 2020 Mart ve Mayıs aylarında koleksiyonlarımıza katılacak.

Prime 1 Studio:  DC Comics - 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!
Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!

Heykel Özellikleri:

– Heykel Boyu yaklaşık 29 inç yüksekliğinde [(Y): 73.3cm (E): 56.5cm
(D): 39.3cm] – İkonik bir tarza sahip base

[foogallery id=”18656″]

MERA KİMDİR?

Mera, DC evreninin en güçlü kadınlarından biri ve Atlantis’in kraliçesidir. ilk görünüm 1963 Aquaman #1 sayısında olmuştur. Gümüş çağda kötü adam Leron’dan dolayı Xebel denilen su boyutundan dünyaya kaçtı ve orada Aquaman ile tanıştı. Öncesinde suç ile savaşan birisiydi. Sonradan aslında Xebel’in Bermuda Şeytan üçgenine sürgün edilen bir koloni olduğu, Mera ve onun kız kardeşi Hila’nın Xebel’in prensesleri olduğunu öğrenilir. Mera ise Aquaman’i öldürmek için gelir ama ona aşık olur.

Mera ve Aquaman DC’nin en dürüst çiftidir çünkü asla kimlilerini birbirlerinden saklamamışlardır ve bu yüzden çoğu kişinin favori çiftidir.

Güçleri:
Süper güç, Dayanıklılık, Su üstünde hakimiyet, Hızlı yüzme kabiliyeti ve olmazsa olmazımız su altında nefes alma yeteneği.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -