Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANPrime 1 Studio: DC Comics - 1/3 ölçek Mera heykeli Ön-Siparişte!

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykeli Ön-Siparişte!

“The Absence of water is not my weakness. It’s all of yours.”-Mera

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!

Prime 1 Studio, DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı.

“Aquaman, vizyona girişi ile birlikte çok kısa sürede 1 milyar barajını aşarak, son zamanlarda DC üzerindeki baskıları biraz azalttı. Jason Mamoa’nın “Aquaman” rolündeki başarısı kadar, doğru cast seçimleride filmi keyifli hale getirdi bence. Özellikle dikkat çeken bir diğer isim Amber Heard’ın hayat verdiği Deniz Kraliçesi Mera oldu.

Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!

Prime 1 Studio, ⅓ ölçek Mera heykelinde her zaman ki gibi nefis bir iş çıkartmış. Çizgi roman referansı ile modellenen heykelin gerek modellemesi gerek boya uygulaması muazzam. Mera heykeli 29 inç (72 cm) ebatında ve dalgalardan oluşan bir base üzerinde yükseliyor. Elinde tuttu trident’ine ek olarak dalgaların üzerinde uçan balık detayları da son derece güzel modellenmiş.

Heykel sınırlı sayıda üretilmiş ve fiyatı $1,099. Bu arada siparişinizi siteleri üzerinden taksitlendirme imkanına da sahipsizsiniz. 2020 Mart ve Mayıs aylarında koleksiyonlarımıza katılacak.

Prime 1 Studio:  DC Comics - 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!
Prime 1 Studio: DC Comics – 1/3 ölçek Mera heykelini ön siparişe açtı!

Heykel Özellikleri:

– Heykel Boyu yaklaşık 29 inç yüksekliğinde [(Y): 73.3cm (E): 56.5cm
(D): 39.3cm]
– İkonik bir tarza sahip base

[foogallery id=”18656″]

MERA KİMDİR?

Mera, DC evreninin en güçlü kadınlarından biri ve Atlantis’in kraliçesidir. ilk görünüm 1963 Aquaman #1 sayısında olmuştur. Gümüş çağda kötü adam Leron’dan dolayı Xebel denilen su boyutundan dünyaya kaçtı ve orada Aquaman ile tanıştı. Öncesinde suç ile savaşan birisiydi. Sonradan aslında Xebel’in Bermuda Şeytan üçgenine sürgün edilen bir koloni olduğu, Mera ve onun kız kardeşi Hila’nın Xebel’in prensesleri olduğunu öğrenilir. Mera ise Aquaman’i öldürmek için gelir ama ona aşık olur.

Mera ve Aquaman DC’nin en dürüst çiftidir çünkü asla kimlilerini birbirlerinden saklamamışlardır ve bu yüzden çoğu kişinin favori çiftidir.

Güçleri:
Süper güç, Dayanıklılık, Su üstünde hakimiyet, Hızlı yüzme kabiliyeti ve olmazsa olmazımız su altında nefes alma yeteneği.

BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -