Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: DC Comics – Batman Year Zero Heykeli Ön-siparişte!

Prime 1 Studio: DC Comics – Batman Year Zero Heykeli Ön-siparişte!

Batman Year Zero

Prime 1 Studio, “Şöyle kaliteli ürünler yapalım yav!” demiş olacak ki biraz dozunu kaçırmış ve mükemmel bir iş ortaya çıkmış. Yeni DC Comics – Batman Year Zero 1/3 Ölçekli Heykeli ön-siparişlerde efenim. Batman, New52 serilerinden gördüğümüz Batcycle ile ormanda tetikte beklemekte. 25 inç(63.5 cm) uzunluğundaki heykel, sırtında bir adet arbalet(crossbow) ile geliyor. Arbaletle birlikte boyu: 27 inç(68.56 cm) olmakta. Sağ kolunda açık el bulunuyor ve eğer istenilirse arbalet tutan kol ile değiştirilebilirsiniz. Exclusive Versiyonu da mevcut olan heykelin, bu versiyonunda ekstra olarak yakalama kancası tutan sağ kol dahil.

Prime 1 Studio: DC Comics – Batman Year Zero Heykeli Ön-siparişte!
Prime 1 Studio: DC Comics – Batman Year Zero Heykeli Ön-siparişte!

Batman’in ve motorunun üzerindeki detaylar bir yana, base ciddi anlamda çok sağlam olmuş diyebilirim. Batman’in üzerinde outfiti ile birlikte bir uyum içinde olmuş ve dinamik bir hava katmış.

Standart versiyonun fiyatı: $1549 iken exclusive versiyonun fiyatı: $1599. Aradaki $50‘lık fark “değer mi, değmez mi?” koleksiyonerine göre değişir. Heykel 2020’nin Mayıs-Temmuz ayları arasında satışa çıkması planlanıyor.

[foogallery id=”21613″]

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -