Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: DC Comics - Black Suit Superman Heykeli Ön Siparişte!

Prime 1 Studio: DC Comics – Black Suit Superman Heykeli Ön Siparişte!

Black Suit Superman

Superman‘i sevenimiz de var sevmeyenimiz de ama bence Superman’in en güzel hali Black Suit Superman. Prime 1 Studio bu Superman versiyonunun 1/3 ölçekte oldukça güzel gözüken heykelini yapıyorlar. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio: DC Comics - Black Suit Superman Heykeli Ön Siparişte!

Prime 1 Studio, yeni bir DC Comics – Black Suit Superman 1/3 Ölçek Heykeli için ön-sipariş verdi. Bu heykel Batman: Hush‘daki Superman haline dayanıyor. Özel olarak tasarlanmış dönebilen heykel kaidesiyle beraber 42 inç (yaklaşık 106 cm) yüksekliğinde duruyor. Üç adet değiştirilebilir kafa modellemesi içeriyor. Bu ürün dünya çapında sadece 750 adet üretilecek ve $999(yaklaşık 6.153 TL) olarak 2020 Temmuz ve Kasım ayları arasında piyasaya sürülecek şekilde ayarlanmıştır.

Özellikler:

  • Heykel Boyu yaklaşık 42 inç yüksekliğindedir [H: 105.8cm G: 72cm D: 38.6cm]
  • Bir (1) adet özel tasarım base.
  • Üç (3) adet alternatif kafa modellemesi (Uzun saç, Uzun sakal, Uzun saç, sakal)
  • 360 Derece dönebilen base.
[foogallery id=”24675″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -