Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: DC Comics - Superboy ve Robin Heykeli Ön-siparişte!

Prime 1 Studio: DC Comics – Superboy ve Robin Heykeli Ön-siparişte!

“You do what every hero does… the best you can.” – Superboy

Bu Prime 1 Studio beni deli etmeye niyetliler. Bu nedir arkadaş bu nasıl bir işçilik, bu nasıl bir sanat tasarımı ve bu nasıl heykel arkadaş. Hangi heykel den mi bahsediyorum. Tabii ki DC Comics – Superboy ve Robin Heykeli’nden bahsediyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio, yaklaşmakta olan DC Comics – Superboy ve Robin 1/3 Ölçekli Heykeli için ön siparişleri açtı. Heykel, süper kahraman olma yolunda ilerleyen Superboy ve Robin’in düşmüş bir robotun üzerinde dururken pozlanmıştır. 25 inç (yaklaşık 63.5 cm) yüksekliğinde duracak. LED aydınlatmalı spot lambalarını içerir.

Prime 1 Studio: DC Comics - Superboy ve Robin Heykeli Ön-siparişte!
Prime 1 Studio: DC Comics – Superboy ve Robin Heykeli Ön-siparişte!

Özel Sürüm, Superboy için bir değiştirilebilir kafa modellemesi içerir. Süper oğullar heykeli, ödeme planları mevcut olan sürümler için $999 (yaklaşık 5.900 TL) olarak fiyatlandırılır. Heykeli ön-sipariş verenlere Ağustos 2020 ve Ekim 2020 arasında gönderebileceklerdir. Aşağıdaki bağlantılarda ön sipariş verebilirsiniz.

Ayaklarının altında yatan robotla poz veren bu son derece ayrıntılı, modellenmiş süper kahramanlara bir bakın. Her iki çocuk da yoğun bir kavgadan sonra bile çok havalı görünen ikonik kıyafetlerini giyiyor. Superboy ve Robin Heykeli, Superboy için normal gözleri olan bir Alternatif Kafa Modellemesi içerir (yalnızca Özel Sürüm).

Bu heykel DC Universe hayranları için bir kesinlikle evlerinde bulundurulması gereken bir üründür.

Özellikler:

  • Heykel Boyu yaklaşık 25 inç yüksekliğinde [H: 65cm G: 61.7cm D: 52.1cm]
  • Bir (1) adet özel tasarım base (LED spot ışığı fonksiyonu).
  • Bir (1) adet alternatif Özel Kafa Modellemesi (Superboy normal gözler).
[foogallery id=”23265″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -