Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: DC Comics – The Joker “Say Cheese” Heykeli!

Prime 1 Studio: DC Comics – The Joker “Say Cheese” Heykeli!

Prime 1 Studio, DC Comics The Joker “Say Cheese” heykelini duyurdu. Museum Masterline serisine ait olan heykel 1/3 ölçekli ve 39 inç (yaklaşık 99 cm) boyunda. Heykel, Robin toksinle çevriliyken Joker’in selfie çektiği bir şekilde modellenmiş.

Heykelin ayrıca Deluxe versiyonu bulunuyor ve DX versiyonunda normal olana ek 3 farklı kafa modellemesi, heykelle sergilediğiniz kafa modellemesi dışındaki diğer iki kafa modellemesi için iki adet büst stant ve farklı aksesuar ve silah tutan birden fazla kol modellemesi bulunmakta.

Ön siparişe sunulan heykelin normal versiyonu 1300$ olurken Deluxe versiyonu ise 1500$. Heykelin 2022 Ekim – 2023 Ocak ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -