Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: DC Comics – The Joker “Say Cheese” Heykeli!

Prime 1 Studio: DC Comics – The Joker “Say Cheese” Heykeli!

Prime 1 Studio, DC Comics The Joker “Say Cheese” heykelini duyurdu. Museum Masterline serisine ait olan heykel 1/3 ölçekli ve 39 inç (yaklaşık 99 cm) boyunda. Heykel, Robin toksinle çevriliyken Joker’in selfie çektiği bir şekilde modellenmiş.

Heykelin ayrıca Deluxe versiyonu bulunuyor ve DX versiyonunda normal olana ek 3 farklı kafa modellemesi, heykelle sergilediğiniz kafa modellemesi dışındaki diğer iki kafa modellemesi için iki adet büst stant ve farklı aksesuar ve silah tutan birden fazla kol modellemesi bulunmakta.

Ön siparişe sunulan heykelin normal versiyonu 1300$ olurken Deluxe versiyonu ise 1500$. Heykelin 2022 Ekim – 2023 Ocak ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -