Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio, 2019 yılında duyurdukları Death Stranding oyunundaki Mads Mikkelson‘un canlandırdığı Clifford Unger karakterinin heykelini ön siparişe açtı. 1/2 ölçeğindeki heykel 40” (yaklaşık 101.60cm) uzunluğa sahip.

Heykel Death Stranding temalı bir base ve pozlanabilir, led ışıklara sahip elektrik kablolarıyla gelmekte. Ayrıca Prime 1 Studio, bu heykel için ‘Black Label’ isimli bir deluxe versiyon da duyurdu.

Black Label versiyonunda heykel,ikinci bir kafa ile gelmekte. Normal kafa modellemesi polystone malzemeden üretilmişken Black Label ile gelen kafa modellemesi silikondan üretilmiş ve gerçekçi saç kullanılmış.

Heykelin standart fiyatı 2,599$ iken 250 adet ile sınırlı olan Black Label versiyonunun fiyatı ise 3,599$ olarak açıklandı. Heykelin 2022 Temmuz-Ekim ayları arasında raflardaki yerini alması planlanıyor. Heykelin Standart versiyonu için buraya ve Black Label versiyonu için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021’den Yeni Figürler ve Heykeller!

0
Sideshow Con 2021 etkinliği devam ederken, etkinliğe katılan firmalar çıkaracakları yeni figürleri ve yeni heykelleri duyurmaya devam ediyor. Bu ürünler şu şekilde: Sideshow Collectibles The...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -