Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio, 2019 yılında duyurdukları Death Stranding oyunundaki Mads Mikkelson‘un canlandırdığı Clifford Unger karakterinin heykelini ön siparişe açtı. 1/2 ölçeğindeki heykel 40” (yaklaşık 101.60cm) uzunluğa sahip.

Heykel Death Stranding temalı bir base ve pozlanabilir, led ışıklara sahip elektrik kablolarıyla gelmekte. Ayrıca Prime 1 Studio, bu heykel için ‘Black Label’ isimli bir deluxe versiyon da duyurdu.

Black Label versiyonunda heykel,ikinci bir kafa ile gelmekte. Normal kafa modellemesi polystone malzemeden üretilmişken Black Label ile gelen kafa modellemesi silikondan üretilmiş ve gerçekçi saç kullanılmış.

Heykelin standart fiyatı 2,599$ iken 250 adet ile sınırlı olan Black Label versiyonunun fiyatı ise 3,599$ olarak açıklandı. Heykelin 2022 Temmuz-Ekim ayları arasında raflardaki yerini alması planlanıyor. Heykelin Standart versiyonu için buraya ve Black Label versiyonu için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -