Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio: Death Stranding-Clifford Unger Heykeli!

Prime 1 Studio, 2019 yılında duyurdukları Death Stranding oyunundaki Mads Mikkelson‘un canlandırdığı Clifford Unger karakterinin heykelini ön siparişe açtı. 1/2 ölçeğindeki heykel 40” (yaklaşık 101.60cm) uzunluğa sahip.

Heykel Death Stranding temalı bir base ve pozlanabilir, led ışıklara sahip elektrik kablolarıyla gelmekte. Ayrıca Prime 1 Studio, bu heykel için ‘Black Label’ isimli bir deluxe versiyon da duyurdu.

Black Label versiyonunda heykel,ikinci bir kafa ile gelmekte. Normal kafa modellemesi polystone malzemeden üretilmişken Black Label ile gelen kafa modellemesi silikondan üretilmiş ve gerçekçi saç kullanılmış.

Heykelin standart fiyatı 2,599$ iken 250 adet ile sınırlı olan Black Label versiyonunun fiyatı ise 3,599$ olarak açıklandı. Heykelin 2022 Temmuz-Ekim ayları arasında raflardaki yerini alması planlanıyor. Heykelin Standart versiyonu için buraya ve Black Label versiyonu için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -