Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Doom Eternal – Doom Slayer Heykel Serisi!

Prime 1 Studio: Doom Eternal – Doom Slayer Heykel Serisi!

Prime 1 Studio, Doom Eternal’dan Doom Slayer heykelinin ön-siparişini açtı!

Oyuncular tarafından heyecanla beklenen Doom Eternal ortalığı birbirine katmaya başlamışken, figür ve heykel yapımcıları da koleksiyoner ve oyuncular için hareketlenmeye başladı. Bir tarafta ürün kalitesi ile rüştünü çoktan yedi düvele ispat etmiş Prime 1 Studio, bir tarafta senelerin oyunu Doom. Biraz vicdan biraz acıma duydusu hey sevgili Prime 1 ve id Software! Oturup size iki markayı da anlatacak değilim, bu yüzden direk olarak heykele hatta heykellere geçeyim zira 3 farklı versiyon var karşımızda!

1/3 ölçek ebatındaki Doom Slayer heykeli, standart versiyon, deluxe version ve Ultimate Versiyon olarak satışa çıkıyor. Heykel tabanından (kuru kafalarla kaplı ve cehennem gibi bir teması var.) helmet’e 36 inç(yaklaşık 91 cm). Ayrıca Helmet’in lef ışıklandırması da mevcut. Heykelin genel anlamda modellemesi inanılmaz etkileyici. Her detay ustalıkla heykele yansıtılmış. En az heykel kadar etkileyici bir işçilikte heykelin base kısmında yapılmış. İnanılmaz detaylı bir çalışma. Fiyatının neden bu kadar yüksek olduğunun küçük bir göstergesi adeta


Tabii ki oyun konsepti olan ürünlerin en güzel tarafı genellikle oyun içi dosyaları kullanıyor olmaları. Hem benzerlik hem de modelleme anlamında sıfır sorunla ürünler ortaya çıkıyor. Boya işçiliğini söylemiyorum bile. =)


3 farklı versiyonu olan Doom Slayer heykelinin, farkları nedir diye soracaksın kendine şimdi okuyucu duyar gibiyim. Hemen açıklayım: Standart versiyon da sağ el Super Shotgun isimli silahı taşımakta. The Doom Slayer Deluxe versiyon da Super Shotgun ile Plasma Rifle değiştirebiliyor. Ayrıca sağ eli Crucible Sword ile değiştirme şansınızda mevcut.

Gelelim serinin en bombastik versiyonu olan Ultimate versiyona. Doom Slayer Ultimate versiyon diğer iki versiyondaki herşeye sahip. Bununla birlikte BFG 9000, Heavy Cannon, Chainsaw gibi seçenekler ile sağ koldaki diğer silahları değiştirme ve muazzam pozlamalar yakalama şansına sahipsiniz.

Prime One Studio

‘nun ürünleri ile ilgileniyorsanız tabii ki bunun ikinci eli nedir diye sorular geçmiyordur aklınızdan. Segment olarak en yukarıda yer alan markalardan birisi Prime One. Eternal Doom Slayer – $1,799, Deluxe Versiyon – $1,999, Ultimate Versiyon ise $2,399 gibi bir fiyattan ön-siparişe açılmış durumda. Tabii ki kafanıza bu muazzam sanat eserini almaya koyduysanız Prime One size bir güzellik olarak taksitli satış imkanı sunmuş. Hani olurda bunu açıklamak gerekirse ev haklına, eşe dosta olayı sizin için kolaylaştırmışlar. TAKSİTLE ALDIM ZATEN!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -