Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Dune - Paul Atreides Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Dune – Paul Atreides Heykelini Duyurdu!

Frank Herbert‘ın 6 kitaptan oluşan bilimkurgu serisi, geçtiğimiz ekimde Denis Villeneuve’ün yönettiği ve hayranlar tarafından çok sevilen Dune: Çöl Gezegeni filmiyle beyaz perdeye taşınmıştı. Filmin öncesinde McFarlane Toys bazı karakterlerin figürünü duyurmuştu ancak heykel tarafında herhangi bir firma lisans haklarını almamıştı. Biz bu hamleyi kim yapacak diye beklerken Prime 1 Studio ve Blitzway işbirliğiyle Paul Atreides heykeli duyuruldu.

1/4 ölçeğindeki heykel, 21 inç (53 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Arrakis temalı bir base üzerinde sergilenen heykelin yanında kumaş maske, kumaş pelerin, sırt çantası, Filt-Plug, House Atreides Savaş Bıçağı dahil birden fazla bıçak, Freman Yaylı Silah ve değiştirilebilen sağ el bulunuyor.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise 899$ ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Ayrıca serinin diğer karakterlerinin heykellerinin de zaman içinde duyurulmasını bekliyoruz. Eğer siz de Dune serisinin hayranıysanız bu heykele göz atmadan geçmeyin deriz!

 

 

 

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -