Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Fist of the North Star – Raoh Heykeli!

Prime 1 Studio: Fist of the North Star – Raoh Heykeli!

Prime 1 Studio, Fist of the North Star serisinden Raoh heykelini duyurdu. 1/4 ölçekli heykel yaklaşık 30 inç (76 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykelin Economy, Standart ve Ultimate olmak üzere üç farklı versiyonu bulunmakta.

Economy versiyonunda temalı bir base ile Raoh heykeli bulunmakta ve fiyatı 999$. Standart versiyonda ek olarak kasklı bir kafa modellemesi, değişebilen omuz zırhı ile kumaş pelerin bulunmakta ve fiyatı  1,349$. Son olarak Ultimate versiyonda ise 6 farklı kafa modellemesi, 5 adet değiştirilebilen zırh ile kol modellemesi bulunuyor, fiyatı ise 1,899$.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin 2022 Aralık – 2023 Mart ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -