Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Fist of the North Star – Raoh Heykeli!

Prime 1 Studio: Fist of the North Star – Raoh Heykeli!

Prime 1 Studio, Fist of the North Star serisinden Raoh heykelini duyurdu. 1/4 ölçekli heykel yaklaşık 30 inç (76 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykelin Economy, Standart ve Ultimate olmak üzere üç farklı versiyonu bulunmakta.

Economy versiyonunda temalı bir base ile Raoh heykeli bulunmakta ve fiyatı 999$. Standart versiyonda ek olarak kasklı bir kafa modellemesi, değişebilen omuz zırhı ile kumaş pelerin bulunmakta ve fiyatı  1,349$. Son olarak Ultimate versiyonda ise 6 farklı kafa modellemesi, 5 adet değiştirilebilen zırh ile kol modellemesi bulunuyor, fiyatı ise 1,899$.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin 2022 Aralık – 2023 Mart ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -