Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Godzilla vs Kong Filminden – Godzilla ve Kong Diorama...

Prime 1 Studio: Godzilla vs Kong Filminden – Godzilla ve Kong Diorama Heykeli!

Prime 1 Studio, henüz taze olarak izlediğimiz Godzilla vs Kong filminden; Godzilla ve Kong Diorama Heykelini satışa açtı.

Beni hiç tatmin etmemiş bir film olsa da Prime 1 Studio yaptığı işçilikle filmi de sevdirmeye başaracak gibi gözüküyor bana!

Dioramayı dilerseniz ayrı ayrı isterseniz set olarak satın alabiliyorsunuz. Devasa bir diorama olan heykel 31″ (78,74 cm) boyunda ve 56″ (142 cm) genişliğinde. (Gerçekten dev!) Bu seti almak isteyen arkadaşların çok fazla yere ihtiyacı olduğu aşikar!

Godzilla’nın sırt yüzgeçleri, gözleri ve ağzı dahil olmak üzere bir dizi LED aydınlatma özelliği vardır. Ayrıca bina ve patlamalar da led ışıkları ile donatılmış durumda. Kong’un değiştirilebilir üç kafa modellemesi var, baltayı tutan sol elleri ve yumrukları değiştirebilir. Tam seti satın alırsanız, iki parçayı birbirine bağlayan bir üçüncü diorama parçası geliyor.

Godzilla Diorama Heykeli’nin fiyatı 1.949 dolar. Kong Diorama Heykeli’nin fiyatı 1.899 dolar. Godzilla vs Kong Final Battle Showdown Seti 5.699 Dolar olarak fiyatlandırılmıştır.

Opsiyonel ödeme planları mevcuttur (Taksit). Diorama set, 2022 Ağustos ve Kasım tarihlerinde evlerimizdeki yerini alacak.

 

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -