Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Godzilla vs Kong Filminden – Godzilla ve Kong Diorama...

Prime 1 Studio: Godzilla vs Kong Filminden – Godzilla ve Kong Diorama Heykeli!

Prime 1 Studio, henüz taze olarak izlediğimiz Godzilla vs Kong filminden; Godzilla ve Kong Diorama Heykelini satışa açtı.

Beni hiç tatmin etmemiş bir film olsa da Prime 1 Studio yaptığı işçilikle filmi de sevdirmeye başaracak gibi gözüküyor bana!

Dioramayı dilerseniz ayrı ayrı isterseniz set olarak satın alabiliyorsunuz. Devasa bir diorama olan heykel 31″ (78,74 cm) boyunda ve 56″ (142 cm) genişliğinde. (Gerçekten dev!) Bu seti almak isteyen arkadaşların çok fazla yere ihtiyacı olduğu aşikar!

Godzilla’nın sırt yüzgeçleri, gözleri ve ağzı dahil olmak üzere bir dizi LED aydınlatma özelliği vardır. Ayrıca bina ve patlamalar da led ışıkları ile donatılmış durumda. Kong’un değiştirilebilir üç kafa modellemesi var, baltayı tutan sol elleri ve yumrukları değiştirebilir. Tam seti satın alırsanız, iki parçayı birbirine bağlayan bir üçüncü diorama parçası geliyor.

Godzilla Diorama Heykeli’nin fiyatı 1.949 dolar. Kong Diorama Heykeli’nin fiyatı 1.899 dolar. Godzilla vs Kong Final Battle Showdown Seti 5.699 Dolar olarak fiyatlandırılmıştır.

Opsiyonel ödeme planları mevcuttur (Taksit). Diorama set, 2022 Ağustos ve Kasım tarihlerinde evlerimizdeki yerini alacak.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -