Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Godzilla vs Kong – Godzilla Heykeli!

Prime 1 Studio: Godzilla vs Kong – Godzilla Heykeli!

Prime 1 Studio, Godzilla vs Kong filminden Godzilla heykelini duyurdu. Genel olarak polystone ya da resin malzrmeden ürettiği heykelleriyle bildiğimiz firma, bu sefer alışagelmişin dışında olarak vinil malzemesinden bir heykelle karşımıza çıkıyor. Aslında heykel daha önce duyurulan Godzilla vs Kong: Godzilla Final Battle heykeliyle aynı şekilde modellenmiş, tek fark ise bahsettiğimiz gibi heykelin vinil malzemesinden oluşu.

Heykelin boyu yaklaşık 16.5 inç (42 cm) ve kafasından kuyruğuna kadar yaklaşık 26 inç (67 cm) derinliğe sahip.

Önceki heykelin 1,949$ fiyata sahip olduğu göz önüne alınınca yeni duyurulan heykelin görece uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise 699$ ve 2023 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -