Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Godzilla vs Kong – Godzilla Heykeli!

Prime 1 Studio: Godzilla vs Kong – Godzilla Heykeli!

Prime 1 Studio, Godzilla vs Kong filminden Godzilla heykelini duyurdu. Genel olarak polystone ya da resin malzrmeden ürettiği heykelleriyle bildiğimiz firma, bu sefer alışagelmişin dışında olarak vinil malzemesinden bir heykelle karşımıza çıkıyor. Aslında heykel daha önce duyurulan Godzilla vs Kong: Godzilla Final Battle heykeliyle aynı şekilde modellenmiş, tek fark ise bahsettiğimiz gibi heykelin vinil malzemesinden oluşu.

Heykelin boyu yaklaşık 16.5 inç (42 cm) ve kafasından kuyruğuna kadar yaklaşık 26 inç (67 cm) derinliğe sahip.

Önceki heykelin 1,949$ fiyata sahip olduğu göz önüne alınınca yeni duyurulan heykelin görece uygun fiyatlı olduğunu söylemek mümkün.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise 699$ ve 2023 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -