Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Jorge Jimenez'in Tasarımı Olan Joker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Jorge Jimenez’in Tasarımı Olan Joker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio‘nun çıkaracağı yeni Joker heykeli ön-siparişe açıldı. Üstelik heykel, standart ve deluxe olmak üzere iki farklı paket içeriğiyle satışa sunulacak!

Jorge Jimenez‘in konsept tasarımından esinlenerek yaratılan heykel, 21inç boyutunda (yaklaşık 53cm) ve 1/3 ölçekli. Joker’i sinema temalı bir diorama üzerinde, elinde ”Jokerang”ını tutarken gördüğümüz bu heykel, değiştirilebilir üç çift ele, ve değiştirilebilir iki çift bacağa sahip.

Deluxe versiyonda ise Jorge Jimenez tarafından çizilen konsept tasarımın yine bizzat Jorge Jimenez tarafından elle imzalanmış bir adet kopyasına sahip olacak.

Standart versiyonun fiyatı 1,299$ iken, DX versiyonun fiyatı ise 1,499$. Heykelin 2023 yılının üçüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

 

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -