Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: Jorge Jimenez'in Tasarımı Olan Joker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: Jorge Jimenez’in Tasarımı Olan Joker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio‘nun çıkaracağı yeni Joker heykeli ön-siparişe açıldı. Üstelik heykel, standart ve deluxe olmak üzere iki farklı paket içeriğiyle satışa sunulacak!

Jorge Jimenez‘in konsept tasarımından esinlenerek yaratılan heykel, 21inç boyutunda (yaklaşık 53cm) ve 1/3 ölçekli. Joker’i sinema temalı bir diorama üzerinde, elinde ”Jokerang”ını tutarken gördüğümüz bu heykel, değiştirilebilir üç çift ele, ve değiştirilebilir iki çift bacağa sahip.

Deluxe versiyonda ise Jorge Jimenez tarafından çizilen konsept tasarımın yine bizzat Jorge Jimenez tarafından elle imzalanmış bir adet kopyasına sahip olacak.

Standart versiyonun fiyatı 1,299$ iken, DX versiyonun fiyatı ise 1,499$. Heykelin 2023 yılının üçüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -