Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Jurassic Park 3 - Spinosaurus Heykeli Ön-siparişte!

Prime 1 Studio: Jurassic Park 3 – Spinosaurus Heykeli Ön-siparişte!

Jurassic Park 3 dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk dinozor olan Spinosaurus, Prime One Studio ile beraber tekrardan bizlerle buluşuyor. Prime One’ın Jurassic Park serisine verdiği önem bundan önceki heykelleriyle de bariz şekilde belli oluyordu. Yine detaylı ve Premium bir iş ortaya çıkartmışlar.

1/15 ölçeğine sahip figür filmin ikonik uçak kazasından kalıntılar ile birlikte geliyor. Base üzerindeki uçak parçalarına gösterilen özen de figürden aşağı kalır değil. Filmindeki uygun ve aynı zamanda dinamik şekilde pozlanmış figürün işçilik detayları ve doğal gözüken boyama uygulaması da dikkat çekici.

Figür için koleksiyon odanızda yer açmanız gerecek gibi gözüküyor çünkü gerçekten çok büyük ölçülere sahip. Yüksekliği 79 cm olan heykelimizin yatay olarak genişliği 51, uzunluğu 50.7 cm olarak belirtildi. Figürün ön sipariş fiyatı $1,299 olarak belirtilmiş durumda. Yeri ve imkanı olan Jurassic Park fanları için kaçırılmayacak güzellikte bir parça.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -