Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaANİME / MANGAPrime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!

Prime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!

“Hack n Slash” tarzı oyun denince akla gelen seriler bellidir ve bunlardan biri de tabii ki: Devil May Cry. Bu seriyi nasıl sevdiğimi anlatamam ama kesinlikle Devil May Cry 5 benim gözümde muhteşem olmuştu. Hem oyun mekaniği, hem grafikleri hem de hikaye anlamında oldukça tatmin edici bir yol izliyor.

Özellikle Nero’nun bu oyuna özgü “yeni kolları” kesinlikle oyunda en çok kullandığım ekipmanlardan biriydi. Tabii ki Prime 1 Studio bu muazzam oyunun heykellerini yaparak bir şaheser ortaya çıkarmışlar. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim ki bu heykeli öve öve bir hal olayım.

Prime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!
Prime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!

Prime 1 Studio, Devil May Cry 5 – Nero 1/4 Ölçekli Heykeli için ön siparişlerini açtı. 28 inç (yaklaşık 71 cm) yüksekliğinde olan bu heykel, düşmüş bir örümcek yaratığının üzerinde duran Nero’yu içeriyor. Her biri farklı bir silah tutan birden fazla değiştirilebilir kol içeren heykel tam anlamıyla bir şaheser.

Tabii ki birçok dijital olarak tasarlanmış karakter genelde en iyi modellenmiş karakterler oluyor. Nero’yu da Prime 1 Studio sayesinde bu alanda en üst seviyede modelleme ve boyama teknikleri uygulanmış. Ayrıca deluxe versiyon daha fazla değiştirilebilir kol seçenekleri içeriyor. Nero heykeli 2020 sonbaharında piyasaya çıkacak. Aşağıdaki bağlantılarda ön sipariş verebilirsiniz.

Ultimate Premium Masterline Devil May Cry 5 Nero Deluxe Version – $999 (yaklaşık 5.694 TL)

Ultimate Premium Masterline Devil May Cry 5 Nero – $849 (yaklaşık 4.845 TL)

Biraz daha detaylı…

Prime 1 Studio, Capcom – Devil May Cry 5 tarafından yaratılan popüler Japon Video Oyunundan genç Şeytan Avcısı Nero Heykeli’ni sunmaktan gurur duyuyor.

Tüm DMC serisi hayranlarını tatmin eden, oldukça gerçekçi ve güzel hazırlanmış bir parça.

Nero’nun kayıp kolunu değiştirmek için Nico tarafından yapılmış, silahlı bir protez kolu olan Devil Breaker’da yeni bir güç tutuyor. Bu Deluxe versiyonda, Nero LED Işık fonksiyonu ile Overture, Punch Line ve Gerbera gibi birçok Devil Breaker’ı içeriyor. Ayrıca sol kol silahlarını tüm heykelin kendisi gibi ayrıntılara büyük bir özenle hazırlandı. İster “Red Queen” ister “Blue Rose” kullanın iki değiştirilebilir kol da oldukça güzel ve ayrıntılı duruyor.

Temel tasarım, Devil May Cry 5 Video Oyunu evreninin havasını mükemmel şekilde yakalıyor. Şeytani ağaç Qliphoth’un korkunç görüntüsünü ana temanın tabanı olarak kullanılmış. Heykelde hangi açıya bakarsanız bakın muhteşem bir yüzeye ve detaya sahip. Deluxe versiyonunda, Nero Heykeli ile birlikte gösterilebilen DMC serisinin en ikonik toplanabilir eşyalarından “Green Orb” ile birlikte geliyor.

Prime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!
Prime 1 Studio: Devil May Cry 5 – Nero Heykeli Ön Siparişte!

Özellikler:

  • Heykel büyüklüğü yaklaşık “Blue Rose” ile 28 inç yüksekliğinde. [H: 70.1cm G: 45.6cm D: 38.9cm]
  • Heykel büyüklüğü yaklaşık “Red Queen” ile 25 inç yüksekliğinde. [H: 64.6cm G: 45.6cm D: 46.5cm]
  • “Green Orb” Boyutu yakl. 5 inç yüksekliğinde. [H: 12.5cm G: 9.6cm D: 9.6cm]
  • Bir (1) adet Standlı “Green Orb”.
  • Bir (1) adet tasarlanmış şeytani ağaç Qliphoth temalı taban.
  • İki (2) adet değiştirilebilir sağ kol Devil Breaker Overture (Batarya / Overture)
  • Bir (1) adet değiştirilebilir sağ kol Devil Breaker Punch Line (Jet Gadget) * Yalnızca Deluxe Sürüm
  • Bir (1) adet değiştirilebilir sağ kol Devil Breaker Gerbera (Stamen / Petal Ray) * Sadece Deluxe Versiyon
  • Bir (1) adet değiştirilebilir “Red Queen” tutan sol el.
  • Bir (1) adet değiştirilebilir “Blue Rose” tutan sol el.

 

[foogallery id=”23714″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

PCS: Rocky III – Clubber Lang Heykelini Duyurdu!

0
Öncelikle Rocky filmlerini çok seven birisi olarak ruhu çekilmiş bu şeytan kılıklı James ''Clubber'' Lang'i günahım kadar sevmem (Karakteri canlandıran Mr. T'yi tenzih ediyorum)....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -