Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Sengoku Predator Statüsünü Duyuruldu!

Prime 1 Studio: Sengoku Predator Statüsünü Duyuruldu!

Yeni Sengoku Predator

Dark Horse Comics’in Predator serisinin 1. sayısının varyantından esinlenmiş Sengoku Predator karşınızda efenim. Prime 1 Studio varyantta bulunan bu tasarımı alarak yeni bir statü haline getirdi ve mükemmel bir ürün sundu. 1/4 Ölçekli figür 35 inç(yaklaşık 89 cm) boyutunda. İki değiştirilebilir portreye, bir temalı standa sahip. Statü sökülmüş bir omurga tutmakta. Prime 1 Studio aynı zamanda statünün bir özel versiyonunu da sunuyor, bu versiyon ise üçüncü bir değiştirilebilir portre ile geliyor. Ve bu portrenin bir kaskı ya da maskesi olmayacak.

Statünün standart versiyonu $1,299 iken özel versiyonu $1,399 gibi bir fiyata sahip. Ödeme seçenekleri ise alıcıya sunulacak. Figürün Mayıs 2021 ile Ağustos 2021 tarihleri arasında gelmesi bekleniyor. Fotoğraflar ve detaylar ise daha sonra açıklanacak.

Özel Masterline Predatör (Çizgi Roman) Sengoku Predator ve Özel Versiyonu

Zırh tasarımı Sengoku dönemine gönderide bulunan statünün ana renkleri kırmızı ve altın rengi. Bu renkler Japon kültürüne güzel bir çeşitlilik ve hava katmış. Predator’un tanıdık yüzü ise diğer parçalara kıyasla daha ölümcül bir yüz ifadesine sahip. Sağ elinde omurga, sol elinde ise kocaman bir mızrak taşımakta olan statü, ayağının altında parçalanmış insan kafatasları ve iskeletleri ile döşenmiş. Statü, detaylarında ince bir işçilik taşıyor.

Özel Versiyonu ise kasksız bir yüz portresine sahip.

Statünün paket özellikleri:

  • 35inç (88.8 cm boy ve 46.5 cm genişlik) boyutunda,
  • Bir özel olarak tasarlanmış stand,
  • 2 Değiştirilebilir Kafa Portresi,
  • 1 isteğe bağlı değiştirilebilir portre. (Sadece özel versiyonuna dahil.)
[foogallery id=”27032″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -