Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Shadow of the Colossus - İlk Colossus Heykeli!

Prime 1 Studio: Shadow of the Colossus – İlk Colossus Heykeli!

Shadow of the Colossus – İlk Colossus

Bir oyun düşünün ki sadece “Boss fight”lardan ibaret. Birçok oyuncunun sürekli ismini duyduğu ilk olarak 2005 tarihinde PlayStation 2 ile karşımıza çıkan Shadow of the Colossus’dan bahsediyorum tabii ki. Prime 1 Studio, oyunda ilk karşımıza çıkan “Boss”un muazzam bir heykelini ön siparişe açtığını büyük bir heyecanla duyuruyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio, oyundan Colossi‘ye dayanan bir dizi heykel yayınlıyor. İlk sürümleri, oyundaki İlk Colossus Valus‘a dayanacak. Heykel, 18 inç (yaklaşık 45 cm) yüksekliğinde ve bir diorama üssü ile ayakta duracak. Işıklı LED gözler, sigil, değiştirilebilir bir sigil ve çıkarılabilir Wanderer sunar. Wanderer‘in atını içeren özel bir sürümü sunulacak; Agro. 2020 Haziran ve Ağustos ayları arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor.Ürün Özellikleri:

  • İlk Colossus Boyutu: 18 inç yüksekliğinde [H: 46.8cm G: 49.1cm D: 50.8cm]
  • Gözlerinde ve Magic Sigil sembolünde LED aydınlatma.
  • Bir (1) adet özel tasarım base.
  • Bir (1) adet değiştirilebilir kürklü tepe.
  • Bir (1) adet Wander ile parlayan Magic Sigil’i vurmak üzere değiştirilebilir tepe.
  • Bir (1) adet Agro heykeli (Sadece Özel sürüm için)
  • Agro Boyutu: 2 inç yüksekliğinde [H: 5.3cm G: 6.7cm D: 2.9cm] (Yalnızca Özel sürümler
    için)
[foogallery id=”22107″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -