Salı, Mayıs 11, 2021
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Superman Black Suit Ver. Heykeli Duyuruldu!

Prime 1 Studio: Superman Black Suit Ver. Heykeli Duyuruldu!

“Sakin ol! Eğer isteseydim çoktan ölmüştün.” – Superman

Bilen bilir ben heykel alanında daha fazla ilgilenirim ve en sevdiğim firmalardan biri de Prime 1 Studio’dur. Fakat bu sefer çok fazla ilgimi çekmeyen, modelleme kalitesi ve boya kalitesi beni biraz mutsuz eden bir heykelden bahsedeceğim. O da Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminden Superman’i Black Suit versiyonu. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Prime 1 Studio: Superman Black Suit Ver. Heykeli Duyuruldu!
Prime 1 Studio: Superman Black Suit Ver. Heykeli Duyuruldu!

Prime 1 Studio, Batman v Superman: Adaletin Şafağı HDMMDC-03BL SUPERMAN Black Suit versiyonunu sunmaktan gurur duyar. Supermen, 42 inç (yaklaşık 1 metre) yüksekliğinde duran ayrıntıya ve benzerliğe dikkat edilmeye çalışarak 1/2 ölçeğinde üretilmiştir. Benim düşüncem kafa modellemesi umarım bu şekilde değildir ve çekilen fotoğraflar düzgün çıkmamıştır çünkü boyama kalitesi beni biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. Vücudu ve kostüm detayı ne kadar güzelse de kafa modellemesi maalesef benim açımdan sınıfta kalıyor. Ürün hala Prototip formunda olduğu için bence Prime 1 Studio sanatçıları bu üründe daha fazla düzenlemeye gideceklerdir.

Ürün Özellikleri:

  • Heykel Boyu yaklaşık 42 inç yüksekliğinde [H: 106.3cm G: 47.1cm D: 36.2cm]
  • Pelerin ölçüsü [H: 92cm W: 180cm]
  • Bir (1) adet özel tasarım taban.
  • Yumuşak reçine malzemesi kullanılmıştır.
  • Kostüm ve taban LED spot ışığı fonksiyonu içerir.

[Not] Prototip örnekleri bazında gösterilmiştir. Ürün detayları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Iron Studios – General Grievous Heykelini Duyurdu!

0
Iron Studios, 4 Mayıs 2021 Star Wars günü için yepyeni bir heykel ortaya çıkardı. Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith -...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -