Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: The Lord of the Rings - Legolas Heykeli!

Prime 1 Studio: The Lord of the Rings – Legolas Heykeli!

“They’re taking the Hobbits to Isengard!”

Prime 1 Studio bu hafta resmi sayfalarında 1/4 Ölçekli The Lord of the Rings: The Two Towers – Legolas Heykelinin paylaştı. Legolas’ın, İki Kule filminin ve hatta serinin en meşhur savaşlarından biri olan Helm’s Deep’teki (Miğfer Dibi) hali modellenmiş.

Yaklaşık 30 inç (76.2 cm) uzunluğundaki heykel Deeping Wall dioraması ile geliyor. Yanında yayı olan Legolas, okunu çekmiş bir şekilde modellenmiş ve tüm detayları ile bir ork vurmaya hazır. Eğer direkt Prime 1 Studio’dan sipariş verirseniz, ek olarak sağ elinde tutan değiştirilebilir üç ok beraberinde gelecektir.

$999 değerindeki heykel 5 Kasım itibari ile ön-siparişlere açıldı. Biz site ahalisi olarak çok coştuk bu heykele ve en iyisi gidip üçlemeyi bir kez daha izleyelim.

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -