Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: The Lord of the Rings - Legolas Heykeli!

Prime 1 Studio: The Lord of the Rings – Legolas Heykeli!

“They’re taking the Hobbits to Isengard!”

Prime 1 Studio bu hafta resmi sayfalarında 1/4 Ölçekli The Lord of the Rings: The Two Towers – Legolas Heykelinin paylaştı. Legolas’ın, İki Kule filminin ve hatta serinin en meşhur savaşlarından biri olan Helm’s Deep’teki (Miğfer Dibi) hali modellenmiş.

Yaklaşık 30 inç (76.2 cm) uzunluğundaki heykel Deeping Wall dioraması ile geliyor. Yanında yayı olan Legolas, okunu çekmiş bir şekilde modellenmiş ve tüm detayları ile bir ork vurmaya hazır. Eğer direkt Prime 1 Studio’dan sipariş verirseniz, ek olarak sağ elinde tutan değiştirilebilir üç ok beraberinde gelecektir.

$999 değerindeki heykel 5 Kasım itibari ile ön-siparişlere açıldı. Biz site ahalisi olarak çok coştuk bu heykele ve en iyisi gidip üçlemeyi bir kez daha izleyelim.

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -