Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio: The Suicide Squad – Peacemaker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio: The Suicide Squad – Peacemaker Heykelini Duyurdu!

Prime 1 Studio ve Blitzway işbirliğiyle The Suicide Squad filminden Peacemaker heykeli geliyor. The Suicide Squad filminde Peacemaker, bir tesisi güvence altına almak için Corto Maltese’ye gönderilen Task Force X‘in bir parçasıydı. Filmin ardından Peacemaker dizisinin geleceği duyurulmuştu ve yakın zamanda yayın hayatına başlayan dizi hayranlardan son derece olumlu tepkiler aldı.

1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, yaklaşık 31 inç (79 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykelin yanında uzun namlulu bir tabanca tutan el modellemesi, işaret eden bir el modellemesi, Dove of Peace Kılıcı ve Tomahawk bulunuyor. Ayrıca heykeli Prime 1 Studio internet sitesinden sipariş verdiğinizde bunlara ek olarak base üzerinde sergilenebilen mini bir Starro heykeli de geliyor.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise $1,399 ve 2023 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -