Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Zack Snyder Justice League – Darkseid Heykeli!

Prime 1 Studio: Zack Snyder Justice League – Darkseid Heykeli!

Prime 1 Studio, Zack Snyder’s Justice League – Darkseid heykelini görücüye çıkardı.

Sizi bilmem ama ben 4 saat süresi boyunca keyif aldığımı söyleyebilirim Justice League filminden. Ama tabii ki dev bir amam var zira gerçekten bazı sahneler o kadar uzundu ki çok yorucu oldu. Tabii ki ilk filme göre gerçekten çok iyiydi.

Tabii filmin ardından markalar sırası ile önceden duyurdukları ürünlerini siparişe açtı. Prime 1 Studio’da Darkseid heykelini takipçileri ile paylaştı.

Darkseid heykeli 41 inç (104 cm) ebatında. Apokalips temalı bir base üzerinde yükseliyor. Işıklandırılmış gözlere ve asaya sahip.

Prime 1 Studio ayrıca Deluxe Bonus versiyonu da takipçilerine sunuyor.  Bu versiyon ile birlikte ekstra olarak Işıklı LED gözleri olan 3 adet farklı kafa modellemesi, iki değiştirilebilir sağ ve sol kol sizlerin oluyor.

Darkseid 1/3 ölçek heykelin satış fiyatı 1499 Dolar, Darkseid 1/3 ölçek DX bonus versiyon ise 1799 dolardan ön siparişe açılmış durumda. Heykel 2022 kasım ayında raflarda olacak.

Sipariş vermek için tıklayın. 

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -