Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Zack Snyder Justice League – Darkseid Heykeli!

Prime 1 Studio: Zack Snyder Justice League – Darkseid Heykeli!

Prime 1 Studio, Zack Snyder’s Justice League – Darkseid heykelini görücüye çıkardı.

Sizi bilmem ama ben 4 saat süresi boyunca keyif aldığımı söyleyebilirim Justice League filminden. Ama tabii ki dev bir amam var zira gerçekten bazı sahneler o kadar uzundu ki çok yorucu oldu. Tabii ki ilk filme göre gerçekten çok iyiydi.

Tabii filmin ardından markalar sırası ile önceden duyurdukları ürünlerini siparişe açtı. Prime 1 Studio’da Darkseid heykelini takipçileri ile paylaştı.

Darkseid heykeli 41 inç (104 cm) ebatında. Apokalips temalı bir base üzerinde yükseliyor. Işıklandırılmış gözlere ve asaya sahip.

Prime 1 Studio ayrıca Deluxe Bonus versiyonu da takipçilerine sunuyor.  Bu versiyon ile birlikte ekstra olarak Işıklı LED gözleri olan 3 adet farklı kafa modellemesi, iki değiştirilebilir sağ ve sol kol sizlerin oluyor.

Darkseid 1/3 ölçek heykelin satış fiyatı 1499 Dolar, Darkseid 1/3 ölçek DX bonus versiyon ise 1799 dolardan ön siparişe açılmış durumda. Heykel 2022 kasım ayında raflarda olacak.

Sipariş vermek için tıklayın. 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -