Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Zack Snyder's Justice League - Bat Tank Heykeli!

Prime 1 Studio: Zack Snyder’s Justice League – Bat Tank Heykeli!

(Uyarı : Bu haber, yazarın kendisini oto sansüre uygulatmasından dolayı belli parçaları kesilerek ve küfürleri azaltılarak yayınlanmıştır.)

Merhaba FSD ailesi, gün geçmiyor ki yeni figür haberleri ile karşınızda olmayalım. Bu haftanın tatlış son gününde Prime 1 Studio, ciğerimizi sökecek (ki kelimenin tam anlamıyla bir ciğer parasına ihtiyaç duyduğunuz) yeni Zack Snyder’s Justice LeagueBat Tank heykelini takipçilerine duyurdu.

71 cm yüksekliğindeki bu devasa Batman Tankı, çoğunlukla polystone malzemeden üretilmiş. Mermer bir sergileme standı ile gelen heykelin LED ışık opsiyonu olduğunu da ekleyeyim. ”Biz gözümüzü kararttık, yok mu ekstra aksesuar?” diyenler için heykel, Deluxe versiyonu ile bir mini Batman heykeli ve yakalanmış bir haydut çetesi opsiyonlarını ekliyor.

Standart versiyonu için 1.799$ gibi bir fiyatı gözden çıkartmanız gerekirken çocuğunuzun kolej parasını da yemek isterseniz Deluxe versiyonu için 1.899 dolar ödemeniz gerekiyor sevgili okuyucularım. 2023 son çeyreğinde satışa çıkacak bu heykel için halihazırda ödeme planları da mevcut. Eh kendimi tutarak bu kadar yazabildim sevgili takipçiler. Heykelle ilgili sansürsüz yorumlarımı dinlemek için Discord sunucumuza katılmayı unutmayın.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -