Pazar, Mayıs 22, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio'dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95 cm) uzunluğunda durmakta ve polystone malzemeden üretilmekte.

Heykelin yanında biri LED ışıklı olmak üzere iki kafa modellemesi ve Sonar Batarang tutan sağ el bulunuyor. Ayrıca daha önce aynı seriden Robin karakterinin de heykeli duyurulmuştu.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin fiyatı ise 1,399$ ve 2023 Mayıs – Ağustos ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

 

BENZER HABERLER

Daredevil, Disney+ İle Geri Dönüyor!

0
Yeni bir Daredevil projesi için hazırlıklara başlandığı söyleniyor. Variety'nin güçlü kaynaklardan edindiğini söylediği bilgilere göre Netflix'in popüler dizilerinden Daredevil'ın Disney+'ta devam edecek dizisinde Matt...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Marvel Legends – Doctor Strange Aksiyon Figür İnceleme

0
https://www.youtube.com/watch?v=JZZ4Rjhc8fA Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! The Dreamers Figure sponsorluğunda, hazır Doktorumuz beyaz perdede arzı endam ediyorken. Marvel Legends, The Multiverse of Madness filminden Doktor Strange...
- Reklam -