Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana SayfaBUSTPrime 1 Studio'dan Kong Büstü ve Kong'un Savaş Baltası Geliyor!

Prime 1 Studio’dan Kong Büstü ve Kong’un Savaş Baltası Geliyor!

Geçen ay Godzilla vs Kong filminden Godzilla büstünü duyuran Prime 1 Studio, şimdiyse Kong büstünü ön siparişe sundu. Büstün yanı sıra Kong’un savaş baltası da duyuruldu.

26 inç (66 cm) boyundaki büst polystone malzemesinden yapılmakta. Ayrıca Kong elle yapılmış sentetik bir kürke sahip ve daha gerçekçi bir görünüm için büstün üst tarafında silikon katmanlar bulunmakta. Son derece detaylı bu büst sadece 500 adet ile sınırlı olacak. Savaş baltası ise 36 inç (91.4 cm) uzunluğunda ve üstünde LED aydınlatmalar mevcut.

Ön siparişe açılan Kong büstü 3499$ ve 2022 Temmuz ve 2023 Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Kong’un Savaş Baltası ise 899$ ve 2022 yılının Temmuz-Ekim ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021 Etkinliğinin İlk Gününde Duyurulan Diğer Ürünler!

0
Sideshow Con 2021’in ilk gününde farklı serilere ait birden fazla figür tanıtımı da yapıldı. Marvel ve TMNT serilerine ait ürünler şu şekilde: (Haberi yazdığı için...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -