Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaBÜSTPrime 1 Studio'dan Kong Büstü ve Kong'un Savaş Baltası Geliyor!

Prime 1 Studio’dan Kong Büstü ve Kong’un Savaş Baltası Geliyor!

Geçen ay Godzilla vs Kong filminden Godzilla büstünü duyuran Prime 1 Studio, şimdiyse Kong büstünü ön siparişe sundu. Büstün yanı sıra Kong’un savaş baltası da duyuruldu.

26 inç (66 cm) boyundaki büst polystone malzemesinden yapılmakta. Ayrıca Kong elle yapılmış sentetik bir kürke sahip ve daha gerçekçi bir görünüm için büstün üst tarafında silikon katmanlar bulunmakta. Son derece detaylı bu büst sadece 500 adet ile sınırlı olacak. Savaş baltası ise 36 inç (91.4 cm) uzunluğunda ve üstünde LED aydınlatmalar mevcut.

Ön siparişe açılan Kong büstü 3499$ ve 2022 Temmuz ve 2023 Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Kong’un Savaş Baltası ise 899$ ve 2022 yılının Temmuz-Ekim ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -