Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaBÜSTPrime 1 Studio'dan Kong Büstü ve Kong'un Savaş Baltası Geliyor!

Prime 1 Studio’dan Kong Büstü ve Kong’un Savaş Baltası Geliyor!

Geçen ay Godzilla vs Kong filminden Godzilla büstünü duyuran Prime 1 Studio, şimdiyse Kong büstünü ön siparişe sundu. Büstün yanı sıra Kong’un savaş baltası da duyuruldu.

26 inç (66 cm) boyundaki büst polystone malzemesinden yapılmakta. Ayrıca Kong elle yapılmış sentetik bir kürke sahip ve daha gerçekçi bir görünüm için büstün üst tarafında silikon katmanlar bulunmakta. Son derece detaylı bu büst sadece 500 adet ile sınırlı olacak. Savaş baltası ise 36 inç (91.4 cm) uzunluğunda ve üstünde LED aydınlatmalar mevcut.

Ön siparişe açılan Kong büstü 3499$ ve 2022 Temmuz ve 2023 Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Kong’un Savaş Baltası ise 899$ ve 2022 yılının Temmuz-Ekim ayları arasında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -