Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio'dan The Batman Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio’dan The Batman Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olan ve başrolünde Robert Pattinson‘ın yer aldığı The Batman filminden, yeni Batman heykelini duyurdu.

1/3 ölçekli heykel 34.5 inç (yaklaşık 88 cm) boyunda ve polystone materyalden üretiliyor. Jim Lee‘nin elinden çıkan bu Batman tasarımının daha stilize olduğunu ve kafa modellemesinin de çizgi roman esintilerini taşıdığını söyleyebiliriz. Ayrıca heykelin Special Art ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunuyor.

Deluxe versiyonda değiştirilebilir eller, sürpriz bir bonus aksesuar, Jim Lee Art Print (A4 boyutunda) ve biri filmdeki görüntüsü baz alınarak tasarlanan üç kafa modellemesi mevcut.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Special Art versiyonun fiyatı $1,299 iken Deluxe versiyonun fiyatı $1,499. Heykelin 2023 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -