Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime 1 Studio'dan The Batman Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio’dan The Batman Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio, 4 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek olan ve başrolünde Robert Pattinson‘ın yer aldığı The Batman filminden, yeni Batman heykelini duyurdu.

1/3 ölçekli heykel 34.5 inç (yaklaşık 88 cm) boyunda ve polystone materyalden üretiliyor. Jim Lee‘nin elinden çıkan bu Batman tasarımının daha stilize olduğunu ve kafa modellemesinin de çizgi roman esintilerini taşıdığını söyleyebiliriz. Ayrıca heykelin Special Art ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunuyor.

Deluxe versiyonda değiştirilebilir eller, sürpriz bir bonus aksesuar, Jim Lee Art Print (A4 boyutunda) ve biri filmdeki görüntüsü baz alınarak tasarlanan üç kafa modellemesi mevcut.

Prime 1 Studio internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Special Art versiyonun fiyatı $1,299 iken Deluxe versiyonun fiyatı $1,499. Heykelin 2023 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -