Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaHABERLERPRIME 1 STUDIOS'dan Artgerm'in Supergirl Heykeli!

PRIME 1 STUDIOS’dan Artgerm’in Supergirl Heykeli!

”Gülümse Doomsday. Superman’in ailesiyle tanışmak üzeresin.”

Artgerm’in 2017 New York Comic-Con etkinliğinden kalma mükemmel Supergirl çizimi, Prime 1 Studio tarafından heykel haline getirildi. Kripton’un Son Kızı’nı canlandıran 1/3 ölçekli olan heykelin 2020 yılında çıkması bekleniyor.

$1.049  fiyatında olan heykel, genel olarak baktığınızda mükemmel bir iş çıkarmış olsa da suratta büyük bir hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebiliriz. Geri kalan bütün detaylarıyla kapaktan heykele fırlamış gibi gözükse de, suratı bütün büyüyü mahvediyor.

Hatta “Supergirl biraz yaşlanmış.” bile diyebiliriz. 77.6cm boyutunda olan figürü heyecanla bekliyoruz. Ayrıca figürün 5.800TL’lik Exclusive versiyonuna kocaman gülümseyen ekstra bir portre eklediklerini de söylemeden geçmeyelim.

Çizimi ve heykeli yan yana bırakıp sizi düşüncelerinizle baş başa bırakalım.

[foogallery id=”16895″]

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -