Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHABERLERPrime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!

Prime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!

”Daha fazla işe alınmaya gerek yok. Bugünden itibaren, kimin ölmesi gerektiğine ben karar vereceğim.” -Deathstroke

Prime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!
Prime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!

Batman’ın en sevdiğimiz düşmanlarından, New 52 ve Rebirth ile kendi serisine sahip olan Deathstroke’un, Prime 1 Stüdyosu tarafından ön-siparişe açılan statüsü karşınızda.

1/3 ölçekli heykel, tuttuğu silaha göre, ortalama 76cm  ile 91 cm arasında değişkenlik gösteriyor. Tabanı Azrail şeklinde yapılmış olması sebebiyle, Deathstroke, ismine de yakışacak şekilde, bir azrailin üstünde pozlanmış. 

Azrailin orağı ise, üç küçük kuru kafayla beraber,  detaylardaki yerini almış. Değiştirilebilir kollarından sağ tarafı, biri silah, biri de samuray kılıcı tutacak şekilde, sol kolları ise, biri M4 Tüfek, diğeri ise yine bir kılıç şeklinde pakete aksesuar olarak eklenmiş. Pakete dahil olan iki ekstra kafa daha var.

Prime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!
Prime 1 Studio: Deathstroke 1/3 Ölçekli Heykeli Ön-Siparişte!

Tabii eğer Exclusive Versiyonunu alacak olursanız, üçüncü bir kafa da pakete eklenmiş olacak. Kafası ise, yarısı kurukafa- yarısı da turuncu maske olacak şekilde tasarlanmış.

Heykelin fiyatı, 1,049$, (Yani ortalama 5.300 türk lirası civarında.) Böbreğinizi Prime 1 Stüdyolarına bırakıp çıkabiliriz. Yine de, karşılayabilecek koleksiyonlar için, bütün işçiliği ile kaçırılmaması gereken bir statü olduğunu düşünüyorum.

[foogallery id=”16564″]

EK BİLGİ:

Deathstroke Kimdir?

1980 yılında yeni Teen Titans serisinin yazar ve çizeri olan Marv Wolfman ve George Perez tarafından yaratılan paralı asker figürü Deathstroke olarak karşımıza çıkan Slade Wilson karakteri o andan itibaren DC’nin en etkili ve de popüler kötü adam ya da anti – hero karakterlerinden biri oldu. kendi yaratılışından 10 yıl sonra onun parodi versiyonu olacak olan Deadpool‘un doğmasına vesile etmiş oldu.

Karakter Adı: Slade Wilson
Alter Ego: Deathstroke
Lakabı: Deathstroke The Terminator
Yayın Evi: DC Comics

İlk Ortaya Çıkış: Aralık 1980 ( The New Teen Titans: Today… The Terminator adlı sayıda)
Ünvanları: Asker, Anti-Kahraman, Kötü Adam, Kiralık Katil, İntikamcı, Paralı Asker, Suikastçı, Ödül Avcısı, Kelle Avcısı
Fiziksel Özellikleri: 1.93 Boy / 100-102 Kg, Beyaz Kırçıllı Saçları ve de Mavi gözleri vardır.
İlişki Durumu: Boşanmış.
Vatandaşlık: Amerikan
Yaratılış: Marv Wolfman ve George Perez tarafından 1980 yılında

BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -