Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaBÜSTPrime1Studio: Jason Fabok'un Batman Variant Büstü ve Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Jason Fabok’un Batman Variant Büstü ve Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studios, yeni çıkartacakları Batman heykelinin ve büstünün görsellerini paylaştı. Jason Fabok‘un Detective Comics #1000 sayılı çizgiromanı için çizdiği variant kapağından esinlenilen 1/3 ölçeğindeki heykel 41” (yaklaşık 104cm) uzunluğa sahipken yine 1/3 ölçeğindeki büst ise yaklaşık 26cm uzunluğa sahip.

Heykel karşımıza iki farklı versiyon ile çıkmakta. İlk versiyon olan ”Regular Edition” ile birlikte göğüs için klasik Batman logosu ve 2 adet değiştirilebilir kafa modellemesi gelmekte. ”DX Bonus Edition” ise 4 adet değiştirilebilir kafa modellemesi, göğüs için değiştirilebilir klasik ve modern Batman logosu, kafa modellemelerinden birini sergileyebilmek için stand (büst ile aynı) ve Jason Fabok imzalı sayı ile gelmekte. Regular Edition fiyatı 1,249$ ve DX Bonus Edition 1,449$ fiyat ile bizlere sunulmakta.

Ayrı satın alabileceğiniz büst ise 10” uzunluğunda olup bir adet regular edition kafa modellemesi ve bir de klasik Batman logosu ile gelmekte. Onun da fiyatı 149$ olarak açıklandı.

11 Mart 2021 tarihi ile ön siparişle açılan bu heykel ve büstün çıkış tarihi ise Haziran-Eylül 2022 olarak planlanıyor.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -