Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaBÜSTPrime1Studio: Jason Fabok'un Batman Variant Büstü ve Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Jason Fabok’un Batman Variant Büstü ve Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studios, yeni çıkartacakları Batman heykelinin ve büstünün görsellerini paylaştı. Jason Fabok‘un Detective Comics #1000 sayılı çizgiromanı için çizdiği variant kapağından esinlenilen 1/3 ölçeğindeki heykel 41” (yaklaşık 104cm) uzunluğa sahipken yine 1/3 ölçeğindeki büst ise yaklaşık 26cm uzunluğa sahip.

Heykel karşımıza iki farklı versiyon ile çıkmakta. İlk versiyon olan ”Regular Edition” ile birlikte göğüs için klasik Batman logosu ve 2 adet değiştirilebilir kafa modellemesi gelmekte. ”DX Bonus Edition” ise 4 adet değiştirilebilir kafa modellemesi, göğüs için değiştirilebilir klasik ve modern Batman logosu, kafa modellemelerinden birini sergileyebilmek için stand (büst ile aynı) ve Jason Fabok imzalı sayı ile gelmekte. Regular Edition fiyatı 1,249$ ve DX Bonus Edition 1,449$ fiyat ile bizlere sunulmakta.

Ayrı satın alabileceğiniz büst ise 10” uzunluğunda olup bir adet regular edition kafa modellemesi ve bir de klasik Batman logosu ile gelmekte. Onun da fiyatı 149$ olarak açıklandı.

11 Mart 2021 tarihi ile ön siparişle açılan bu heykel ve büstün çıkış tarihi ise Haziran-Eylül 2022 olarak planlanıyor.

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -