Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio: Snyder Cut - Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Snyder Cut – Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ve yakın zamanda gelmesi beklenen ”Zack Synder’s Justice League – Steppenwolf” 1/3 ölçekli heykelinden yeni fotoğraflar ve detaylar yayınlandı.

Heykel için hem Standart Versiyon hem de Deluxe Bonus Versiyon üretiliyor. Ayrıca heykel 40 inch (yaklaşık 1 metre) boyunda olacak.

Heykelin Standart versiyonunda Steppenwolf, heykel için üretilmiş bir taban üzerinde bir elinde mother box ve diğer elinde balta olarak gözükecekken, heykelin Deluxe Bonus versiyonunda ise Steppenwolf heykeli ekstra iki tane mother box, iki tane kol ve düşmanının anılarını gösteren bir mind probe’a sahip olacak.

Standart versiyonunun 1.499$, Deluxe Bonus versiyonunun ise 1.799$ olacağı açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise Kasım 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Heykele ait resimleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -