Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio: Snyder Cut - Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Snyder Cut – Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ve yakın zamanda gelmesi beklenen ”Zack Synder’s Justice League – Steppenwolf” 1/3 ölçekli heykelinden yeni fotoğraflar ve detaylar yayınlandı.

Heykel için hem Standart Versiyon hem de Deluxe Bonus Versiyon üretiliyor. Ayrıca heykel 40 inch (yaklaşık 1 metre) boyunda olacak.

Heykelin Standart versiyonunda Steppenwolf, heykel için üretilmiş bir taban üzerinde bir elinde mother box ve diğer elinde balta olarak gözükecekken, heykelin Deluxe Bonus versiyonunda ise Steppenwolf heykeli ekstra iki tane mother box, iki tane kol ve düşmanının anılarını gösteren bir mind probe’a sahip olacak.

Standart versiyonunun 1.499$, Deluxe Bonus versiyonunun ise 1.799$ olacağı açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise Kasım 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Heykele ait resimleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -