Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio: Snyder Cut - Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Snyder Cut – Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ve yakın zamanda gelmesi beklenen ”Zack Synder’s Justice League – Steppenwolf” 1/3 ölçekli heykelinden yeni fotoğraflar ve detaylar yayınlandı.

Heykel için hem Standart Versiyon hem de Deluxe Bonus Versiyon üretiliyor. Ayrıca heykel 40 inch (yaklaşık 1 metre) boyunda olacak.

Heykelin Standart versiyonunda Steppenwolf, heykel için üretilmiş bir taban üzerinde bir elinde mother box ve diğer elinde balta olarak gözükecekken, heykelin Deluxe Bonus versiyonunda ise Steppenwolf heykeli ekstra iki tane mother box, iki tane kol ve düşmanının anılarını gösteren bir mind probe’a sahip olacak.

Standart versiyonunun 1.499$, Deluxe Bonus versiyonunun ise 1.799$ olacağı açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise Kasım 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Heykele ait resimleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -