Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio: Snyder Cut - Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime1Studio: Snyder Cut – Steppenwolf Heykeli Geliyor!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ve yakın zamanda gelmesi beklenen ”Zack Synder’s Justice League – Steppenwolf” 1/3 ölçekli heykelinden yeni fotoğraflar ve detaylar yayınlandı.

Heykel için hem Standart Versiyon hem de Deluxe Bonus Versiyon üretiliyor. Ayrıca heykel 40 inch (yaklaşık 1 metre) boyunda olacak.

Heykelin Standart versiyonunda Steppenwolf, heykel için üretilmiş bir taban üzerinde bir elinde mother box ve diğer elinde balta olarak gözükecekken, heykelin Deluxe Bonus versiyonunda ise Steppenwolf heykeli ekstra iki tane mother box, iki tane kol ve düşmanının anılarını gösteren bir mind probe’a sahip olacak.

Standart versiyonunun 1.499$, Deluxe Bonus versiyonunun ise 1.799$ olacağı açıklandı. Heykelin çıkış tarihinin ise Kasım 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Heykele ait resimleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -