Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio'dan Game Of Thrones - Night King Heykeli!

Prime1Studio’dan Game Of Thrones – Night King Heykeli!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ”Game Of Thrones – Night King” 1/ 4 ölçekli heykel için ürün sayfası yayınlandı. Standart Versiyon ile Ultimate Versiyon’u olacak olan heykel 27 inch (yaklaşık 70 cm) boyunda olacak.

Heykel Hardhome temalı bir taban üstünde sergilenebilecek. Ultimate Versiyon ile birlikte ayrıca çıkarılabilir bir ikinci taban ile iki tane Ak Gezen’e de sahip olunabilecek.

Heykel için ön siparişler Japon saat dilimine göre 6 temmuz saat 3:00 PM’de başlayacak. Standart Versiyonu’nun 999$ olacağı heykelin Ultimate Versiyonu ise 1.899$ olacak. Heykelin ise Ekim 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Resimleri aşağıda görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru’ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -