Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio'dan Game Of Thrones - Night King Heykeli!

Prime1Studio’dan Game Of Thrones – Night King Heykeli!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ”Game Of Thrones – Night King” 1/ 4 ölçekli heykel için ürün sayfası yayınlandı. Standart Versiyon ile Ultimate Versiyon’u olacak olan heykel 27 inch (yaklaşık 70 cm) boyunda olacak.

Heykel Hardhome temalı bir taban üstünde sergilenebilecek. Ultimate Versiyon ile birlikte ayrıca çıkarılabilir bir ikinci taban ile iki tane Ak Gezen’e de sahip olunabilecek.

Heykel için ön siparişler Japon saat dilimine göre 6 temmuz saat 3:00 PM’de başlayacak. Standart Versiyonu’nun 999$ olacağı heykelin Ultimate Versiyonu ise 1.899$ olacak. Heykelin ise Ekim 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Resimleri aşağıda görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru’ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -