Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaHEYKELPrime1Studio'dan Game Of Thrones - Night King Heykeli!

Prime1Studio’dan Game Of Thrones – Night King Heykeli!

Prime 1 Studio tarafından üretilen ”Game Of Thrones – Night King” 1/ 4 ölçekli heykel için ürün sayfası yayınlandı. Standart Versiyon ile Ultimate Versiyon’u olacak olan heykel 27 inch (yaklaşık 70 cm) boyunda olacak.

Heykel Hardhome temalı bir taban üstünde sergilenebilecek. Ultimate Versiyon ile birlikte ayrıca çıkarılabilir bir ikinci taban ile iki tane Ak Gezen’e de sahip olunabilecek.

Heykel için ön siparişler Japon saat dilimine göre 6 temmuz saat 3:00 PM’de başlayacak. Standart Versiyonu’nun 999$ olacağı heykelin Ultimate Versiyonu ise 1.899$ olacak. Heykelin ise Ekim 2022-Ocak 2023 tarihleri arasında raflardaki yerini alması bekleniyor. Resimleri aşağıda görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru’ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -