Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRPUBG 'nin poster çocuğu “The Lone Survivor", Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

Son zamanlarda yaptıkları ataklarla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Figma, oyun karakterleri biriktirenleri mutlu edecek bir duyuru ile geldi.

The Lone Survivor

Figma, oyun serilerinin karakterlerini envanterine katmaya devam ediyor. PUBG karakterimiz Good Smile Company dağıtımında, 2020’nin mayıs ayında koleksiyonerlerle buluşacak. Satış fiyatı ise $64 olarak belirlendi. Beyaz gömleği, kravatı, kot pantolonu ve Spetsnaz kaskı ile klasik “The Lone Survivor” outfit’i ile gördüğümüz karakterimiz, aksesuar olarak yeterli gözükmekte.

*Diğer Figma haberleri için tıklayın!

PUBG – The Lone Survivor Aksesuarları

Figürümüz, tabii ki olmazsa olmazı tavası, P92 tabancası, AKM Assault silahı ve değiştirebilir ellerle birlikte pozlama anlamında keyifli işler çıkartmanıza yardımcı oluyor.

[foogallery id=”24983″]
BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -