Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRPUBG 'nin poster çocuğu “The Lone Survivor", Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

Son zamanlarda yaptıkları ataklarla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Figma, oyun karakterleri biriktirenleri mutlu edecek bir duyuru ile geldi.

The Lone Survivor

Figma, oyun serilerinin karakterlerini envanterine katmaya devam ediyor. PUBG karakterimiz Good Smile Company dağıtımında, 2020’nin mayıs ayında koleksiyonerlerle buluşacak. Satış fiyatı ise $64 olarak belirlendi. Beyaz gömleği, kravatı, kot pantolonu ve Spetsnaz kaskı ile klasik “The Lone Survivor” outfit’i ile gördüğümüz karakterimiz, aksesuar olarak yeterli gözükmekte.

*Diğer Figma haberleri için tıklayın!

PUBG – The Lone Survivor Aksesuarları

Figürümüz, tabii ki olmazsa olmazı tavası, P92 tabancası, AKM Assault silahı ve değiştirebilir ellerle birlikte pozlama anlamında keyifli işler çıkartmanıza yardımcı oluyor.

[foogallery id=”24983″]

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -