Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜPUBG 'nin poster çocuğu “The Lone Survivor", Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

PUBG ‘nin poster çocuğu “The Lone Survivor”, Figma ile hayat buluyor!

Son zamanlarda yaptıkları ataklarla adından sıkça söz ettirmeye devam eden Figma, oyun karakterleri biriktirenleri mutlu edecek bir duyuru ile geldi.

The Lone Survivor

Figma, oyun serilerinin karakterlerini envanterine katmaya devam ediyor. PUBG karakterimiz Good Smile Company dağıtımında, 2020’nin mayıs ayında koleksiyonerlerle buluşacak. Satış fiyatı ise $64 olarak belirlendi. Beyaz gömleği, kravatı, kot pantolonu ve Spetsnaz kaskı ile klasik “The Lone Survivor” outfit’i ile gördüğümüz karakterimiz, aksesuar olarak yeterli gözükmekte.

*Diğer Figma haberleri için tıklayın!

PUBG – The Lone Survivor Aksesuarları

Figürümüz, tabii ki olmazsa olmazı tavası, P92 tabancası, AKM Assault silahı ve değiştirebilir ellerle birlikte pozlama anlamında keyifli işler çıkartmanıza yardımcı oluyor.

[foogallery id=”24983″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -