Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERPureArts'dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

PureArts’dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

PureArts, Assasin’s Creed- Animus serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise Assasin’s Creed- Animus Connor heykeli oldu.

1/4 ölçekli bu heykel, 58 cm uzunluğunda. Heykelin tasarımında Tomahawk balta, yay, oklar, kılıç ve gizli bıçaklar da bulunmakta. 1/4 ölçekli kurt tasarımı ise heykele bambaşka bir hava katmış.

Heykel hem Standart, hem de Exculusive olmak üzere iki farklı sürümde çıkacak. Exclusive Edition’da ekstra olarak Connor’ın Ayı pençesi kolyesinin giyilebilir kopyası bulunuyor.

Assasin’s Creed- Animus Connor heykeli, 2023’ün 4. çeyreğinde çıkacak. Standart Edition sürümünün fiyatı 2250 dolar olarak belirlenmişken, Exclusive Edition’ın fiyatı ise 2500 dolar olarak belirlenmiş.

Black Background 2

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -