Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaBÜSTPureArts'tan Terminator 2 - T-1000 Büstü Geliyor!

PureArts’tan Terminator 2 – T-1000 Büstü Geliyor!

James Cameron‘ın elinden çıkan Terminator serisinin ikinci filminde karşımıza çıkan T-1000, Skynet‘in son model olarak geliştirdiği ve serinin ana kahramanı olan John Connor‘ı avlaması için gelecekten gönderdiği bir makineydi. Popüler kültürün en bilindik karakterlerinden olan T-1000, PureArts‘ın çıkardığı bir büst ile karşımıza çıkıyor.

Terminator 2: Judgement Day – T-1000 Life Size Art Mask Bust olarak adlandırılan bu heykelin tamamen boyalı bir versiyonunun yanı sıra likit metalik renkli olan versiyonu da mevcut. İki heykel de hem Standart Versiyona hem de Deluxe Versiyona sahip.

Deluxe versiyon ile birlikte gelen bıçak biçimli parmağa sahip el, heykellere mıknatıslı bir düzenek ile bağlanabiliyor. 17 inch (43 cm) boyunda olan heykel, raflarda kolaylıkla sergilenebilir. Ayrıca heykel için ön siparişler şu an devam ediyor.

Heykelin fiyatı ise heykelin versiyonuna göre değişiyor. Heykel için fiyat aralığı 499$ ile 629$ arasında değişmekte. Heykelin raflardaki yerini alması 2022 yılının dördüncü çeyreği olarak düşünülüyor.

 

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -