Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaBÜSTPureArts'tan Terminator 2 - T-1000 Büstü Geliyor!

PureArts’tan Terminator 2 – T-1000 Büstü Geliyor!

James Cameron‘ın elinden çıkan Terminator serisinin ikinci filminde karşımıza çıkan T-1000, Skynet‘in son model olarak geliştirdiği ve serinin ana kahramanı olan John Connor‘ı avlaması için gelecekten gönderdiği bir makineydi. Popüler kültürün en bilindik karakterlerinden olan T-1000, PureArts‘ın çıkardığı bir büst ile karşımıza çıkıyor.

Terminator 2: Judgement Day – T-1000 Life Size Art Mask Bust olarak adlandırılan bu heykelin tamamen boyalı bir versiyonunun yanı sıra likit metalik renkli olan versiyonu da mevcut. İki heykel de hem Standart Versiyona hem de Deluxe Versiyona sahip.

Deluxe versiyon ile birlikte gelen bıçak biçimli parmağa sahip el, heykellere mıknatıslı bir düzenek ile bağlanabiliyor. 17 inch (43 cm) boyunda olan heykel, raflarda kolaylıkla sergilenebilir. Ayrıca heykel için ön siparişler şu an devam ediyor.

Heykelin fiyatı ise heykelin versiyonuna göre değişiyor. Heykel için fiyat aralığı 499$ ile 629$ arasında değişmekte. Heykelin raflardaki yerini alması 2022 yılının dördüncü çeyreği olarak düşünülüyor.

 

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -