Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHABERLERQueen Studios: Avengers: Endgame – Captain America Heykeli Ön-Siparişe Açılıyor!

Queen Studios: Avengers: Endgame – Captain America Heykeli Ön-Siparişe Açılıyor!

Queen Studios: Avengers: Endgame – Captain America Heykeli Ön-Siparişe açıldı!

Son yılların en hızlı büyüyen markalarından birisi de hiç kuşkusuz ki Queen Studios oldu. Üst segment koleksiyonerlerin en çok takip ettiği markalardan birisi olarak her geçen gün daha iyi işler yapmaya devam ediyorlar.

Queen Studios, yarın itibarı ile Avengers: Endgame – Captain America 1/2 ölçek heykelini ön siparişe açıyor.  43 inç(109,22 cm) ebatında olan heykel 699 adet limitle üretilmiş.

Tabii ki böylesine güzel bir ürünün fiyatı da cüzdan yakan cinsten. 2199 dolar gibi bir fiyattan ön siparişe açılacak olan heykel, 2022 yılının 4. çeyreğinde sahiplerine ulaştırılacak. Ayrıca 3 gün limitli erken siparişlerde Kaptan Amerika‘nın kırık kalkanı da almak mümkün olacak.

Ön sipariş vermek için:
https://www.queenstudios.show/captain-america

Fotoğraflar:

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -