Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANQueen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

The Cartoon Joker

Geçen hafta trailer’ı çıkan Joker filmi kesinlikle çok güzel olacağa benziyor ve tam da bu sırada Queen Studios güzel bir hamle yaparak The Cartoon Joker heykelini duyurdu. Şahsen çok beğendiğim ve karakter tasarımı olarak ve detaylar olarak üzerinde çok fazla durulmuş olan The Cartoon Joker heykelini heyecanla bekliyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!
Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios’un yakın zamanda Çin’de lisanslı DC ürünlerinin piyasaya sürüleceği resmen duyurdu. The Cartoon Joker, “The Cartoon” serisinin ilk parçası olacak ve daha fazla heykel gelecek! Wonder Woman, Joker ve Aquaman üzerinde çalıştıklarını duyurdular andan itibaren heyecan içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Halen geliştirilmekte olan 1:1 Life Size Büst ve 1:2 ve 1:3 ölçekli heykeller görecek gibiyiz.

[foogallery id=”21814″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -