Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANQueen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

The Cartoon Joker

Geçen hafta trailer’ı çıkan Joker filmi kesinlikle çok güzel olacağa benziyor ve tam da bu sırada Queen Studios güzel bir hamle yaparak The Cartoon Joker heykelini duyurdu. Şahsen çok beğendiğim ve karakter tasarımı olarak ve detaylar olarak üzerinde çok fazla durulmuş olan The Cartoon Joker heykelini heyecanla bekliyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!
Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios’un yakın zamanda Çin’de lisanslı DC ürünlerinin piyasaya sürüleceği resmen duyurdu. The Cartoon Joker, “The Cartoon” serisinin ilk parçası olacak ve daha fazla heykel gelecek! Wonder Woman, Joker ve Aquaman üzerinde çalıştıklarını duyurdular andan itibaren heyecan içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Halen geliştirilmekte olan 1:1 Life Size Büst ve 1:2 ve 1:3 ölçekli heykeller görecek gibiyiz.

[foogallery id=”21814″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Kotobukiya: Darkstalkers – Morrigan Bishoujo Heykeli!

0
Kotobukiya, Bishoujo heykel serisi için Capcom'un korku-dövüş oyunu Darkstalkers'ın lisansını almasının ardından serinin ilk heykeli olarak ikonikleşen Morrigan Aensland karakterinin heykelini duyurdu. 1/7 ölçekli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -