Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANQueen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

The Cartoon Joker

Geçen hafta trailer’ı çıkan Joker filmi kesinlikle çok güzel olacağa benziyor ve tam da bu sırada Queen Studios güzel bir hamle yaparak The Cartoon Joker heykelini duyurdu. Şahsen çok beğendiğim ve karakter tasarımı olarak ve detaylar olarak üzerinde çok fazla durulmuş olan The Cartoon Joker heykelini heyecanla bekliyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!
Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios’un yakın zamanda Çin’de lisanslı DC ürünlerinin piyasaya sürüleceği resmen duyurdu. The Cartoon Joker, “The Cartoon” serisinin ilk parçası olacak ve daha fazla heykel gelecek! Wonder Woman, Joker ve Aquaman üzerinde çalıştıklarını duyurdular andan itibaren heyecan içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Halen geliştirilmekte olan 1:1 Life Size Büst ve 1:2 ve 1:3 ölçekli heykeller görecek gibiyiz.

[foogallery id=”21814″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

James Gunn: DCU Film ve Dizilere Bağlanacak

0
James Gunn, Twitter üzerinden gelen bir soruya yanıt vererek DC evreninin filmlere, televizyona ve animasyonlara bağlanacağını söyledi. https://twitter.com/JamesGunn/status/1596921811374964736?s=20&t=f-YUwK8_1jXMU_GOPDsHCg Gunn, çektiği The Suicide Squad ve onun spin-of'u...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -