Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANQueen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

The Cartoon Joker

Geçen hafta trailer’ı çıkan Joker filmi kesinlikle çok güzel olacağa benziyor ve tam da bu sırada Queen Studios güzel bir hamle yaparak The Cartoon Joker heykelini duyurdu. Şahsen çok beğendiğim ve karakter tasarımı olarak ve detaylar olarak üzerinde çok fazla durulmuş olan The Cartoon Joker heykelini heyecanla bekliyorum. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!
Queen Studios: The Cartoon Joker Heykeli Duyuruldu!

Queen Studios’un yakın zamanda Çin’de lisanslı DC ürünlerinin piyasaya sürüleceği resmen duyurdu. The Cartoon Joker, “The Cartoon” serisinin ilk parçası olacak ve daha fazla heykel gelecek! Wonder Woman, Joker ve Aquaman üzerinde çalıştıklarını duyurdular andan itibaren heyecan içinde olduğumuzu belirtmek isterim. Halen geliştirilmekte olan 1:1 Life Size Büst ve 1:2 ve 1:3 ölçekli heykeller görecek gibiyiz.

[foogallery id=”21814″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Last of Us İlk Sezon Değerlendirmesi

0
Çıktığı günden beridir oyun dünyasını kasıp kavuran ve yıllar içerisinden bir video oyunu klasiğine dönüşen The Last of Us, 2020'deki devam oyunundan aldığı rüzgarla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -