Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHEYKELQueen Studios: The Winter Soldier Filminden Captain America Heykeli!

Queen Studios: The Winter Soldier Filminden Captain America Heykeli!

Her geçen gün yaptıkları işlerle bir üst seviyeye tırmanan Queen Studios, heykel serisine bir yenisini daha ekledi. Captain America: The Winter Soldier filmindeki görünümüyle duyurdukları Captain America heykeli 1/4 ölçekli olup yaklaşık 50.7cm uzunluğa sahip.

Sol elinde tuttuğu kalkanıyla birlikte yürür şekilde pozlanmış heykelin base tasarımı ise S.H.I.E.LD.’ın merkez binası şeklinde tasarlanmış.

590$ fiyatla ön siparişe açılan heykel, maalesef ülkemize direkt olarak ulaşmıyor. Şimdilik Hong Kong, Güney Kore, Tayvan gibi bölgelerde ön siparişe açık olan heykelin çıkış tarihi ise 2023 yılının 3. çeyreğini işaret ediyor.

Heykele, Queen Studios sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -