Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERQueen Studios'dan 1:3 ölçeğinde Joker heykeli!

Queen Studios’dan 1:3 ölçeğinde Joker heykeli!

Queen Studios’dan bir eser daha!

Heath Ledger’in Jokerin’in kaç adet heykeli figürü yapılmıştır su ana dek bilmiyorum ama sanıyorum ki en başarılısından biri tanesi bu olmalı.

Dark Knight üçlemesi kalitesinde filmleri hepimiz özlüyor olmalıyız, bunun en büyük sebebi ise herhalde Heath Ledger’in müthiş performansı olsa gerek. Bizim gibi onu da özleyenler olarak yalnız değiliz ki Queen Studios filmin çıkmış olmasından 11 yıl geçmesine rağmen 1:3 ölçeğinde bu figürü bizlere sunuyor. Ağustos 2020 de Avrupa’da dağıtımı başlanacak olan bu heykeli şu anda sipariş vermeniz mümkün.

Dark Knight’ta Joker‘in yakalandıktan sonra karakolda oturuyor olarak görüyoruz ve o sahnedeki o biraz masum, sakin ama planlarını bunun üzerine yapmış ve Ledger’ın oyunculuğu ile hayran bırakan sahneyi seçmeleri güzel bir fikir olmuş gerçekten. Bu pozu Empire dergisi Ocak 2008 sayısının kapağında kullanılmıştı oradan esinlenmiş olmaları mümkün, iyi ki de öyle yapmışlar.

Heykeldeki detaylar bugüne kadarki gördüğüm en iyi tasarlanmış ilk 10 heykeller arasına girebilir. Ellerindeki kan lekelerinden, ayakkabılarının dağınık ve büyük görüntüsü, suratındaki o ifade ve durusu gerçekten bu heykeli çok öne çıkarıyor.

İlk anons ettiklerinde saçları bu kadar detaylı değil fakat 3 hafta önce son halinin fotoğrafları yayınlandı ve surat ifadesi, saçları ve birkaç ufak detay düzeltilmiş çok daha iyi olmuş.
Gelelim can yakan kısmına standart versiyonu $715 olarak satışa sunulmuş boyutları ise: 41.8cm (B), 50.3cm (G), 52cm (Y). Özel versiyonu ise $857 olarak satışa çıktı ve tükendi. Standart versiyonunda saçlar heykelin bir parçası olarak geliyor fakat bu versiyonda yapay saç ve ekstra kıyafet opsiyonu ile sunuluyor.

Resimlerinden de görebileceğiniz gibi muazzam bir heykel gerçekten. Çok isterdim evimin bir yerinde bulunmasını. Siz ne düşünüyorsunuz en iyi joker heykel/figürleri sıralaması yapsak sizce kaçıncı olurdu? Ben sanıyorum resimlere tekrar bakıp birinci sıraya bunu yerleştirebilirim.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -