Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHEYKELQueen Studios'dan The Avenger - Loki Heykeli Geliyor!

Queen Studios’dan The Avenger – Loki Heykeli Geliyor!

Muhteşem heykelleri ve büstlerinin yanı sıra yaptıkları son duyuruyla 1/6 ölçekli figür işine de girdiklerini açıklayan Queen Studios, hız kesmeden muhteşem işler yapmaya devam ediyor.

2012 yılında çıkış yapan The Avengers filminde gördüğümüz Loki (Tom Hiddleston) karakterinin heykeli 1/4 ölçekli olup yaklaşık 52cm uzunluğa sahip.

Elinde asasını gördüğümüz Loki, yüzündeki o meşhur bakışıyla diorama bir base üzerinde geliyor. Queen Studios’un meşhur işçiliğiyle gördüğümüz Rooted saçları da yine muhteşem durmakta.

1,140$ fiyatla ön siparişe sunulan heykel maalesef ülkemizde erişime açık değil. Hong Kong, Güney Kore ve bazı Asya ülkelerinde ön siparişe açık olan heykelin 2023 yılının 3. çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. Aşağıdaki linkten heykele ulaşabilirsiniz.

Queen Studios: Loki 1/4 Statue

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -