Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERReborn Studio: Domates kırmızısı Carnage!

Reborn Studio: Domates kırmızısı Carnage!

Domates kırmızısı Carnage!

Yeter artık sesimi duyun stüdyolar ve yeni heykel/figürler yapmayı bırakın yetişemiyoruz, bu lafım özellikle sana Reborn Studio!

Nereden çıktın ve neler yapıyorsun? Yap ama bari kötü olsun da aklımız kalmasın. Böyle muazzam diorama sahneleri yapıp harika isçilik ile yapınca ağzım açık kalıyor bakakalıyorum fotoğraflarına. Evimde bir tarafta bu heykeli düşünüyorum, nereye koysam güzel olur, nerede kedilerim bunu kırma kararı almazlar gibi detaylara giriyorum ve $1500+ fiyatlar karşıma çıkınca ise kendimi gazetelerin finans bölümünde dolar kaç sorusuna kayıyor ve oradan da, enflasyon ne durumda, domatesin kilosu kaça, Masterchef’te kim elendi diye sürüp giden düşüncelere giriyorum. Bu vakit kayıbımında tek suçlusu sizsiniz, özellikle sen Reborn Studio demiş miydim?

Gelelim heykelimize. 1:4 ölçeği olarak tasarlanmış ve iki heykeli ayrı ayrı olaraktan alma imkanınız var. 2020’nin sonbaharında dağıtımı başlanacak olan heykelin şu anda sadece 3D resimleri tanıtıldı. Tahminimce daha detaylar eklenecek özellikle Carnage’in detayları çok iyi ve üstüne oldukça zaman harcanmış gibiyken, örümcek adam biraz daha hızla yapıp bitirilmiş gibi gözüküyor.

Heykeldeki arka plandaki detaylar güzelce yapılmış, mesela masa ve yerlerdeki parçalanmış kısımlar, tırnak izleri ve yere dökülmüş çöp sepeti güzel duruyor.

Sadece 15 adet ile sınırlı sayıda üretilecek olan bu heykelde son 5 adet sipariş hakkı kalmış durumda. Sipariş vermek isterseniz Reborn Studio’nun facebook sayfasından mesaj atarak sipariş veriliyor ama unutmayın ki $1500 + posta + gümrük masrafları ile geliyor.

Size iyi bir haber ile bu yazıyı bitireceğim. Domates fiyatları düştü, ev yapımı salçaya talep arttı yurt genelinde marketlerde salça fiyatlarının yüksek olması nedeniyle vatandaşlar domates fiyatlarının düşmesini fırsat bilerek ev yapımı salçaya ağırlık verdi.

Hepimize afiyet olsun.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -