Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERRobert Pattinson’un Coronavirus Testi Pozitif Çıktı!

Robert Pattinson’un Coronavirus Testi Pozitif Çıktı!

Sevilen oyuncu Robert Pattinson’un, The Batman çekimlerine devam ederken yaptırdığı Corona virüs testinin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Warner Bros. Tarafından yapılan açıklamada filmin setinde çalışanlardan biri Coronavirüs olduğu için filmin çekimlerinin durdurduğu söylenmişti. Vanityfair’in haberine göre bu kişinin Robert Pattinson olduğu doğrulandı.

Oyuncunun kendisine şifa diliyoruz ve tüm iyi dileklerimiz sevilen aktörle. Bu olayın etkilerinin The Batman’in çıkış tarihine de yansıyacağını düşünüyoruz. Film 2021 sonuna ertelenebilir. Ancak tabii ki önemli olan sevilen oyuncunun sağlığı. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Christopher Nolan Reacts to Seeing Robert Pattinson as 'The Batman'  (Exclusive) | Entertainment Tonight

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -