Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERRobert Pattinson’un Coronavirus Testi Pozitif Çıktı!

Robert Pattinson’un Coronavirus Testi Pozitif Çıktı!

Sevilen oyuncu Robert Pattinson’un, The Batman çekimlerine devam ederken yaptırdığı Corona virüs testinin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Warner Bros. Tarafından yapılan açıklamada filmin setinde çalışanlardan biri Coronavirüs olduğu için filmin çekimlerinin durdurduğu söylenmişti. Vanityfair’in haberine göre bu kişinin Robert Pattinson olduğu doğrulandı.

Oyuncunun kendisine şifa diliyoruz ve tüm iyi dileklerimiz sevilen aktörle. Bu olayın etkilerinin The Batman’in çıkış tarihine de yansıyacağını düşünüyoruz. Film 2021 sonuna ertelenebilir. Ancak tabii ki önemli olan sevilen oyuncunun sağlığı. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Christopher Nolan Reacts to Seeing Robert Pattinson as 'The Batman'  (Exclusive) | Entertainment Tonight

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -