Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜS. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

“Give me a suit!” – War Machine

Her firma Infinity War ve Endgame ile ilgili figür çıkartmaya devam ederken S. H. Figuarts durur mu? Tabii ki durmaz o zaman bir de S. H. Figuarts’dan Marvel figürü gelsin. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!
S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

Yeni bir tur daha geldi çattı. S. H. Figuarts Marvel galerilerinden bugün Infinity War’dan War Machine‘e bakıyoruz. Bu Mk. 4 , geleneksel siyahı gümüş ve kırmızı renklerle vurgulayan önceki versiyonlardan daha büyük. 4 çift değiştirilebilir el, ayaklar ve eller için 6 enerji patlaması, mafsallı bir omuz tabancası, bunun için enerji patlama efekti, sırt için ek kapaklar ve bir War Machine temalı standı bulunur. Rahat pozlanabilmesi için gerektiği kadar uzayan omuzları ve kalçaları ile harika, bu hantal zırhın sınırsız çalışmasına izin veriyor. Boya, parıldayan bir dokunuş ile siyah bir mattır, oldukça keskin bir renktedir ve metalik gümüş kullanılmıştır.   

[foogallery id=”23470″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -