Salı, Mayıs 11, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRS. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

“Give me a suit!” – War Machine

Her firma Infinity War ve Endgame ile ilgili figür çıkartmaya devam ederken S. H. Figuarts durur mu? Tabii ki durmaz o zaman bir de S. H. Figuarts’dan Marvel figürü gelsin. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!
S. H. Figuarts: Infinity War – War Machine Mk. 4 Figürü Ön-Siparişte!

Yeni bir tur daha geldi çattı. S. H. Figuarts Marvel galerilerinden bugün Infinity War’dan War Machine‘e bakıyoruz. Bu Mk. 4 , geleneksel siyahı gümüş ve kırmızı renklerle vurgulayan önceki versiyonlardan daha büyük. 4 çift değiştirilebilir el, ayaklar ve eller için 6 enerji patlaması, mafsallı bir omuz tabancası, bunun için enerji patlama efekti, sırt için ek kapaklar ve bir War Machine temalı standı bulunur. Rahat pozlanabilmesi için gerektiği kadar uzayan omuzları ve kalçaları ile harika, bu hantal zırhın sınırsız çalışmasına izin veriyor. Boya, parıldayan bir dokunuş ile siyah bir mattır, oldukça keskin bir renktedir ve metalik gümüş kullanılmıştır.   

[foogallery id=”23470″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Venom: Let There Be Carnage’dan İlk Fragman Geldi!

0
Hayranlar tarafından pek de sevilmeyen ilk Venom filminin devamı Venom: Let There Be Carnage’dan ilk fragman geldi. Fragman Venom’un insanlara alışmasını ve ilişkilerini göstererek başlıyor....
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -