Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜS.H. Figuarts: Tech-On Avengers - Venomized Wolverine Figürü!

S.H. Figuarts: Tech-On Avengers – Venomized Wolverine Figürü!

Tamashii Nations, S.H. Figuarts serisinin Tech-On Avengers ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Bildiğimiz karakterleri fütüristik bir zırh içinde gördüğümüz bu seriye eklenen yeni figür ise Venomized Wolverine oldu.

Venom’un ele geçerdiği Wolverine’i Tech-On Avengers serisine çok güzel işlemişler doğrusu. Plastik ve metal parçalar barındıran figürün boyutu ise yaklaşık 6” (15cm) uzunluğunda.

Aksesuar olarak değiştirilebilir el modellemeleri, çıkartılabilir pençeler, adamantium kanca efekti ve stant ile gelmekte.

2022 Kasım ayında çıkması planlanan figürün fiyatı yaklaşık 11.000 Yen (günümüz kuruyla 81$‘a denk geliyor) olarak açıklandı. Iron Man ve Captain America karakterlerinin de bulunduğu seri benim çok hoşuma gitti. 1/12 topluyorsanız bu seriye bakmanızda fayda var.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -