Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜS.H. MonsterArts: Godzilla vs Kong Figürlerini Duyurdu!

S.H. MonsterArts: Godzilla vs Kong Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations, gelecek olan Godizlla vs Kong filminin figürlerinin duyurusunu yaptı. Godzilla figüründe yeni bir modelleme kullanılmış ve 6.3” (yaklaşık 16cm) uzunluğa sahip. Godzilla figüründe metalik boya da kullanılmış ve figür 2 çift değiştirilebilir el ile gelmekte.

Kong figürü ise 5.7” (yaklaşık 14.5cm) uzunluğa sahip. Bu figür de 2 adet değiştirilebilir kafa modellemesi, 2 çift el ve Godzilla’nın yüzgecinden yapılmış bir balta ile gelmekte.

Bu figürler 2021 Mayıs ayında 6.600 Yen (64$) fiyat ile Japonya‘da, 68$ fiyat ile de 2021 Haziran ayında Amerika‘da satışa sunulacak. Buradan BigBadToyStore sitesindeki pre-order linkine gidebilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -