Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜS.H. MonsterArts: Godzilla vs Kong Figürlerini Duyurdu!

S.H. MonsterArts: Godzilla vs Kong Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations, gelecek olan Godizlla vs Kong filminin figürlerinin duyurusunu yaptı. Godzilla figüründe yeni bir modelleme kullanılmış ve 6.3” (yaklaşık 16cm) uzunluğa sahip. Godzilla figüründe metalik boya da kullanılmış ve figür 2 çift değiştirilebilir el ile gelmekte.

Kong figürü ise 5.7” (yaklaşık 14.5cm) uzunluğa sahip. Bu figür de 2 adet değiştirilebilir kafa modellemesi, 2 çift el ve Godzilla’nın yüzgecinden yapılmış bir balta ile gelmekte.

Bu figürler 2021 Mayıs ayında 6.600 Yen (64$) fiyat ile Japonya‘da, 68$ fiyat ile de 2021 Haziran ayında Amerika‘da satışa sunulacak. Buradan BigBadToyStore sitesindeki pre-order linkine gidebilirsiniz.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -