Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSDCC'a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

SDCC’a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

Mattel, önümüzdeki San Diego Comic Con (SDCC) için etkinliğe özel yeni bir figür seti duyurdu. Sette Jurassic Park (1993)’ta olan Ray Arnold ölüm sahnesini canlandırabiliyorsunuz.

Filmde öldüğünü kopuk koluyla anlamıştık ve sahneyi izlememiştik. Bu sette de bu düşünülmüş. Ray Arnold figürünün (3.75’’) kolu filmdeki şekilde kopabiliyor ve sahneyi canlandırabiliyorsunuz.

Velaciraptor figürü de diğer Mattel Raptorleriyle aynı boyda, 1/18 ölçeği için uyumlu. Ayrıca paketleme anlamında da özenilmiş bir iş çıkarılmış. SDCC’ye özel olmasa Jurassic Park koleksiyonerlerinin kaçırmaması gereken bir parça olmuş derdik ama yine de şansı olanlara bu harika seti kaçırmamalarını önerelim.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -