Cuma, Haziran 9, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSDCC'a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

SDCC’a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

Mattel, önümüzdeki San Diego Comic Con (SDCC) için etkinliğe özel yeni bir figür seti duyurdu. Sette Jurassic Park (1993)’ta olan Ray Arnold ölüm sahnesini canlandırabiliyorsunuz.

Filmde öldüğünü kopuk koluyla anlamıştık ve sahneyi izlememiştik. Bu sette de bu düşünülmüş. Ray Arnold figürünün (3.75’’) kolu filmdeki şekilde kopabiliyor ve sahneyi canlandırabiliyorsunuz.

Velaciraptor figürü de diğer Mattel Raptorleriyle aynı boyda, 1/18 ölçeği için uyumlu. Ayrıca paketleme anlamında da özenilmiş bir iş çıkarılmış. SDCC’ye özel olmasa Jurassic Park koleksiyonerlerinin kaçırmaması gereken bir parça olmuş derdik ama yine de şansı olanlara bu harika seti kaçırmamalarını önerelim.

BENZER HABERLER

McFarlane Toys, Blizzard Entertainment ile Lisans Anlaşması Yaptığını Duyurdu!

0
McFarlane Toys, Blizzard Entertainment ile Diablo, World of Warcraft ve yaklaşan Warcraft Arclight Rumble evrenlerinde figür üretmek için bir lisans sözleşmesi imzaladıklarını duyurdu. McFarlane Toys'un...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -