Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSDCC'a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

SDCC’a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

Mattel, önümüzdeki San Diego Comic Con (SDCC) için etkinliğe özel yeni bir figür seti duyurdu. Sette Jurassic Park (1993)’ta olan Ray Arnold ölüm sahnesini canlandırabiliyorsunuz.

Filmde öldüğünü kopuk koluyla anlamıştık ve sahneyi izlememiştik. Bu sette de bu düşünülmüş. Ray Arnold figürünün (3.75’’) kolu filmdeki şekilde kopabiliyor ve sahneyi canlandırabiliyorsunuz.

Velaciraptor figürü de diğer Mattel Raptorleriyle aynı boyda, 1/18 ölçeği için uyumlu. Ayrıca paketleme anlamında da özenilmiş bir iş çıkarılmış. SDCC’ye özel olmasa Jurassic Park koleksiyonerlerinin kaçırmaması gereken bir parça olmuş derdik ama yine de şansı olanlara bu harika seti kaçırmamalarını önerelim.

BENZER HABERLER

Hot Toys: Batman Arkham Origins – Batman XE Suit Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, Batman Arkham Origins – Batman XE Suit figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30 cm) olacak. Figür 30 eklem noktası bulundurmakla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -