Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSDCC'a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

SDCC’a Özel Jurassic Park Finale Scene Figür Seti Duyuruldu!

Mattel, önümüzdeki San Diego Comic Con (SDCC) için etkinliğe özel yeni bir figür seti duyurdu. Sette Jurassic Park (1993)’ta olan Ray Arnold ölüm sahnesini canlandırabiliyorsunuz.

Filmde öldüğünü kopuk koluyla anlamıştık ve sahneyi izlememiştik. Bu sette de bu düşünülmüş. Ray Arnold figürünün (3.75’’) kolu filmdeki şekilde kopabiliyor ve sahneyi canlandırabiliyorsunuz.

Velaciraptor figürü de diğer Mattel Raptorleriyle aynı boyda, 1/18 ölçeği için uyumlu. Ayrıca paketleme anlamında da özenilmiş bir iş çıkarılmış. SDCC’ye özel olmasa Jurassic Park koleksiyonerlerinin kaçırmaması gereken bir parça olmuş derdik ama yine de şansı olanlara bu harika seti kaçırmamalarını önerelim.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -