Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSentinel: Into The Spider-Verse - Peter Parker Figüründen Yeni Görseller!

Sentinel: Into The Spider-Verse – Peter Parker Figüründen Yeni Görseller!

Sentinel, Spider-Man: Into The Spider-Verse animasyonundan Peter Parker Spider-Man figürünün yeni görsellerini paylaştı.

Spider-Man figürün yanında hem Peter Parker (1 adet ve sarı renkte) hem de Peter B. Parker (2 adet ve kahverengi) versiyonlarının kafa modellemeleri bulunmakta. Kafa modellemelerinin yanı sıra iki adet maskeli kafa modellemesi, iki adet karın ve kasık modellemesi, değişebilen eller, çeşitli ağ efektleri, gözlük, gazete, kahve fincanı ve sergilemek için birer adet diorama base ve stant mevcut.

Henüz fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgi sahibi olmadığımız bu figür 17 Haziran 2021 tarihinde ön siparişe sunulacak.

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -