Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSentinel Yeni Fighting Armor Iron Spider Figürünü Duyurdu!

Sentinel Yeni Fighting Armor Iron Spider Figürünü Duyurdu!

Sentinel geçtiğimiz gün Fighting Armor figür serisine yeni bir figür ekleneceğini duyurdu. Geçtiğimiz ay aynı seriye Fighting Armor Iron Man figürü ekleyen Sentinel bu ay da seriye Fighting Armor Iron Spider figürünü ekledi.

6.5 inç (yaklaşık 16.5 cm) uzunluğa sahip olacak figür bazı diecast metal parçalar da içerek fakat çoğunlukla plastik parçalardan oluşacak. Figür Iron Spider kostümünden alışık olduğumuz kollara sahip olacak, tamamıyla pozlanabilir bu kolları isterseniz çıkarabileceksiniz. Figürün yanında çeşitli değiştirilebilir eller, ağ efektleri ve bir adet de figür standı bulunuyor.

Sentinel Yeni Figihting Armor Iron Spider Figürünü Duyurdu!

Figürün fiyatı ise 680 Hong Kong Doları (yaklaşık $88) olarak belirlenmiş. Figürün şu an ön-siparişe açık durumda ve Aralık ayında çıkması bekleniyor.

İlerleyen dönemde Sentinel markası aynı seri içerisinde Wolverine, Captain America, Deadpool gibi figürleri çıkarmayı planladığını da ekleyelim.

Sentinel Yeni Figihting Armor Iron Spider Figürünü Duyurdu!

Sentinel Yeni Figihting Armor Iron Spider Figürünü Duyurdu!

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -